SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273827

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Troche z inej beczki, jaki najlepszy lek na nadcisnienie na recke dostepny w pl aptece? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ja ostatnio podjadałem prenesse 4 mg a potem lisiprol hct,ten drugi lepiej działał na mnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
nie ma czxegos takiego jak ogólnie najlepszy lek na nadcisnienie. kwestia indywidualna. Na jedego dobrze działa to na innego co innego. Naprawda w tej kwestii jeden po leku x bedzie czul sie jak g****, dla drugigego bedzie strzał w 10. Trzeba próbować poprostu i dobrac cos dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
wczesniej leciałem na prestastarium,ale już dawałem 10 i nie działał za specjalnie na mnie potem już.Jesli masz wysokie ciśnienie wybierz się do kardiologa,coś ci przepisze.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja prestarium mam, ale teraz miałem krótki off, obecnie lecznicze dawki tesci i cisn ienie w normie, wiec nie łykam. Jak ogarne sie troche finansowo i wejde na wieksza bombke to napewno bedzie potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5088
Nacjol255
Sturan, po trenie- nocne poty przede wszystkim, bezsennosc (nie calkowita, ale 2-5h snu i jestes wypoczety) a mimo to super regeneracja, czasem kaszel po strzale- te objawy najlatwiej mysle zauwazyc. Dzialania po 2-3 tyg nie pomylisz z tesciem na pewno, z niczym raczej tego nie da sie pomylic.

Skoro umiesz stwierdzic ile jest mety w mecie to trenu na pewno nie pomylisz z niczym, mamy nadzieje ze po kilku strzalach napiszesz nam ile jest w przyblizeniu mg/ml w tym trenie.

Czerwona meta foxa kosi dobrze, przy 3 tabsach dziennie goscie puchli az milo.

Z jaka meta 5mg porownujesz foxa? Ktory cykl z kolei byl na mecie foxa a ktory na tej 5mg? Wez rowniez pod uwage i rozwaz ze jak pierwszy raz brales powiedzmy 15-20mg aptecznej mety i miales podobne pryrosty jak na 30-40mg foxa teraz, ale po powiedzmy 5 latach koksowania i 5 cyklach na mecie. Mialem wstawic "x" zamiast przykladowego "5" ale lepiej mysle sie czyta, liczby kazdy wstawi swoje wiadomo.
Ja na pierwszym cyklu po 20-25mg jelfy przez 4 tyg poszedlem do przodu jak nigdy potem na mecie. Nawet enan nie dal rady do konca przebic tego co zrobilem na mecie, jedynie utrwalil to co zrobilem, dolozyl jeszcze deczko sily (na mecie zrobilem w 4 tyg jakies 30kg sily na klate) i utwardzil miesien (masy przez 10 tyg pryszlo kolo 6kg czyli sporo, bo nie zalalo mnie, wrecz przeciwnie, "w lustrze" sie poprawilem).

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-10-22 16:41:21


Oj tam zaraz się nabijasz. Napisałem tylko jak ja to czułem i tyle. Ogólnie meta w normie (fox-labs). O trenie ciężko będzie mi coś wartościowego napisać bo to moje pierwsze podejście. Często słychać że zamiast trenu acet jest prop. Czytając opinie na temat pmp to raczej same pozytywne wszędzie i tylko podpytywałem jak ten tren się sprawuje porównując do innych firm. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7465
woszczykx
Razak co myslicie ??? bold i tescie???


bold razaka lipa totalna - potwierdzone badaniami
prop razaka kilka mies temu był dobry nie wiem jak teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7465
tren enan biosiry klepie do porządku (ciemne butle)
przy dawce 400-500mg tyg. agresja jak na trenie ace (a naczytałem się że enan pod tym względem jest łagodniejszy)
test enan atoma też działa ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24
po jakim czasie zaczynaliście czuć działanie winstrolu w tabsach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
2-3 tyg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DECA-DURABOLIN (Alpha) + TESTOSTERON PROPIONAT (Phoenix) + HGH (Omnitrope)

Następny temat

Metka dawno temu, w mlodym wieku

WHEY premium