SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273476

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
rYchUmTk
jak prop tren i npp genamed pharma i pmp jak firma pewniejsza ??


osobiscie bardziej czulem trena a z genameda.. a testowalem oba.

co do bolesnosci propa, mi sie zdaje ze kwestia indywidualna. prop z trenem, oba pmp po udach, igla 6 x 30. bezbolesnie. mix pmp - 6 x 30 udo, bezbolesnie. mix pmp 6 x 30 posladek, urywanie tyłka przez pare dni. przynajmniej wiem ze po tylko nic juz bic nie bede, lub bede bil dluzsza igla bo 30mm to zdecydowanie za malo. siedziec sie nie dalo. wiec mysle ze to kwestia miejsca, metody robienia szota, dlugosci igly no i srodka. w udo uderzylem przedwczoraj, nie boli. w tylek 4 dni temu, pobolewa dalej. a dodam ze to byl jeden z pierwszych zastrzykow w posladek wiec tez nieprzyzywczajony jestem i nieobeznany zbytnio z technika.

dodam tez od siebie meta pmp, fox, biosira dziala jak najbardziej ok. jedzone osobiscie. po slinie pewnie poleci jeszcze balkan i biosirka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
tygrysy:)

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6159
wlasnie czemu tak jest ze im krotsza igla tym wiekszy bol ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
bo zastrzyki sie robia gleboko domiesniowo, im glebiem tym lepiej, tak proscie wytlumaczono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6159
to wiem ale nie tlumaczy to dyskomfortu, im plyciej tym bolesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
ja pyerdole, gosciu, wez to jeszcze raz przeczytaj co napisales...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6159
sory nie spalem sam tego nie rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
im plytcej tym gorzej sie wchlania wstrzyknieta substancja, stad dyskomfort itp dlatego jest wazne zeby zastrzyk domiesniowo byl gleboko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6159
o to mi chodzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158895
Aras84
Manieczki8
Wbiłem wino wczoraj inj PMP. Pisałem wcześniej że u kumpla stany zapalne itp. U mnie nic :) Koleżka robil w zadek 06x30mm, ja 08x40mm i pewnie w tym tkwi cały problem. Trzeba dłuższą iglą bić wina


profesjonalizm swoje zdziałał

tak mówicie o tym propku PMP iż bezbolesny, czyżby coś poprawili, czy od zawsze was nie bolał ?


Mnie prop z pmp nigdy nie bolal a juz troche tego wczesniej poszlo...ost dalem 1 strzal propka z pmp i tez bolu nie bylo...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DECA-DURABOLIN (Alpha) + TESTOSTERON PROPIONAT (Phoenix) + HGH (Omnitrope)

Następny temat

Metka dawno temu, w mlodym wieku

WHEY premium