SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273134

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
highpriest
jak to jest, ze na sfd pmp niby takie super, a jak z kims sie normalnie gada na silce czy nawet na K** poczyta, to ani jednej dobrej opinii nie ma? moze faktycznie sa 2 wersje, jedna dla zaufanych osob, a druga dla plebsu co ma sluzyc do robienia kasy?

zaskakuje mnie az tak ogromna rozbieznosc, ze z jednej strony takie super a z drugiej totalne dno.


K** czy inne mini fora jak animial i jakes tam jeszcze to sa martwe fora gdzie sa 3 nowe tematy na tydzien, tam opinie pochadz wylacznie od handlazy i ich pieskow,
Wlasnie tylko na takim forum jak sfd gdzie ludzi sa tysiace mozna z posrod pimpu i antypimpu wylapac opinie prawdziwe od zwyklych uzytkownikow bo jest ich tu w hooy

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
ziki ciezko porownac to bylo daleko w tyl...

Co nie zmkiania faktu ze jestem z tego cypio bardzo zadowlony,

wydaje mi sie gdyby cale pmp to byl kibel nie trzymalo by sie to na rynku pare lat tylko juz dawno zniknelo i bylo juz ktoras z rzedu inna firma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
Elite napewno pmp daje rade bo sam wbijam i jestem zadowolony -pomijajac ich mix...co najwazniejsze ceny maja dobre ale widze ze niedlugo pojdzie w zapomnienie ze pewna apteka to robi w dawce 500mg ew konkret...a wiec napewno ug sa jak wspomnial Mocny robione z gorszego surowca albo sa zanizane...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 320
czy stosowal ktos metanabol i wino z firmy Phenom Pharmacy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
ziki2000
Elite napewno pmp daje rade bo sam wbijam i jestem zadowolony -pomijajac ich mix...co najwazniejsze ceny maja dobre ale widze ze niedlugo pojdzie w zapomnienie ze pewna apteka to robi w dawce 500mg ew konkret...a wiec napewno ug sa jak wspomnial Mocny robione z gorszego surowca albo sa zanizane...


nie mysl raczej ze firmy ug dostaja ten sam proch ktory jest w apteczniakach. to jest oczywiste że chinol nie ma zadnych atestow, kontroli jakosci, sterylnosci prowadzonych przez sanepid, czy tam co to tam mają w chinach. ug moze wrzucic takie ilosci jakie ma na etykiecie, ale to w praniu się okaze czy proch nie byl zanizony. tym tokiem myslenia nie ma co sie dziwic ze np w badaniach na ilosc bakterii akurat ug wypadają czesto skrajnie roznie. "lab" moze chciec miec podejscie fair do klienta ale gdy kupi najtanszy proch to raczej nawet uczciwoscią cudów nie zdziała pisze tu ogolnikowo a nie odnosnie danego ug.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Jakosc prochu jakoscia, ale znam goscia co sobie czasem cos dla siebie zmontuje, teraz mi zmontowal Trena Ace, i dopiero teraz wiem jak smakuje Trenbolon. Problem jest taki, ze w Polsce szczegolnie sa ceny tak niskie za koks, ze producent nie jest raczej w stanie sypac tyle mg ile na etykecie, na tym polega problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
ciekawe co ma cena do tego skoro w egipcie cido po 1$ za amp chodzi pewnie tez nie ma tego 250mg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
kurat w egipcie w aptece to wiecej walow niz oryginalow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
no jasne szczegolnie na tym forum nawet byly fejki omki branej z apteki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
a ja tylko zapytam ile razy byles w egipskiej aptece i rozmawiales z brudasem stojacym za lada ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DECA-DURABOLIN (Alpha) + TESTOSTERON PROPIONAT (Phoenix) + HGH (Omnitrope)

Następny temat

Metka dawno temu, w mlodym wieku

WHEY premium