SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272629

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
panalbin
cercov sok jest czysty i klarowny, nie robia sie zakazenia ani nic. Ja tu bolesnośc widze raczej w bardzo duzym stęzeniu w 1ml. Wcale bym sie nie zdziwił jakby troche alkocholu było w tym oleju zeby utrzymać 300mg na 1 ml i stąd ta blesnośc potem u niektórych.

Zmieniony przez - panalbin w dniu 2012-11-29 18:45:21


prosze cie nie rozsmieszaj mnie ból z powodu zbyt dużego stężenia w tanim ug takie bajki to mozesz opowiadac małolatom na osiedlu, ja bym tego nie wbil sa pewniejsze ug na rynku

ps. jak napsizesz do agrafki zeby przepuscil przez filtr i testy zrobil to uwierze ze to jest czyste

Zmieniony przez - konamb w dniu 2012-11-29 19:19:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94288 Napisanych postów 364197 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668371
żadne ug nie jest pewne,poza tym jak już jakieś ug wyrobi sobie renomę to zaczynają je podrabiać.kolejna sprawa jest taka że nawet apteka,jeśli sam z nie nie kupisz też nie jest pewna.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
nie rozumiem dlaczego dla odmiany bijesz piane przeciwko firmie skoro tego bys nie ruszył nawet? Ja dałem swoja opnie rzeczywistą bo spróbowałem mixa.
Co do pewniejszych uderów , własnie te pewne sie zaczynaja robic dużą loterią :/ dlatego zdecydowałem sie na to bo nie chce mi się oleju wbijać, a mysle ze tego narazie nie wałują.
Co do samego działania wypowiem sie za kilka tygodni.

Zmieniony przez - panalbin w dniu 2012-11-29 20:09:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
bo nie wiem skad mozesz wiedziec ze to jest czyste patrzac na flakon i tak nic sie nei zobaczy bo nic nie pływa to nie znaczy ze to jest czyste , zadne nie jest pewne ? akurat biosiry sa 2 wersje i do dzis nie wiadomo ktora ma byc dobra a po drugie po co bic cos co boli skoro na wiekszosc firm sie nikt nie skarzy chyba ze na prop/suste ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2249
panalbin wydaje mi się, że się mylisz. Chociażby tren 100mg/ml innych ug w większości nie bolą a Shougan opisuje guzy i bóle które mu po tym występują. Dalej też ktoś potwierdził bolesność trenu, więc chyba coś nie tak.. bakterie ? gołym okiem ich nie zobaczysz, tym bardziej przez te ciemne szkło.

Nie pamiętam nicku ale też 2-3 osoby chyba wspominały coś o mocno wysyfieniu przy mecie, działać działa to fakta ale czyżby normalna reakcja z tymi syfami? rozumiem kwestia organizmu (jednego wysyfi, drugiego nie) ale jeśli po przeskoczeniu bodajże na atoma ktoś pisał, że wysyp ustępował. Więc to już nie jest kwestia organizmu tylko mety, coś tam jest nie tak.

Kwestia ceny ? Biosira do tanich nie należy choć ok to kwestia dojścia o tym nie ma co spekulować na marne. Jednak w tym przedziale można kupić balkana, troche dopłacić i alphe. Nie wspominając o tańszych ug od biosiry po których większość stosujących nie ma takich saidów, atom ? dose ? pmp ? phoenix ? działaniem niektóre środki tych firm całkiem nie odbiegają od biosiry, a przy tym cykl jest przyjemniejszy bo nie ma guzów itp

Chyba, że gdzieś się mylę, ktoś ma inny pogląd na to wszystko byłbym ciekaw może zmienię swoją wizję

Zmieniony przez - cercov w dniu 2012-11-30 01:24:52

Jagiello na banknotach to bylo piekne zycie nikt nie myslal o klopotach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
cercov
panalbin wydaje mi się, że się mylisz. Chociażby tren 100mg/ml innych ug w większości nie bolą a Shougan opisuje guzy i bóle które mu po tym występują. Dalej też ktoś potwierdził bolesność trenu, więc chyba coś nie tak.. bakterie ? gołym okiem ich nie zobaczysz, tym bardziej przez te ciemne szkło.

Nie pamiętam nicku ale też 2-3 osoby chyba wspominały coś o mocno wysyfieniu przy mecie, działać działa to fakta ale czyżby normalna reakcja z tymi syfami? rozumiem kwestia organizmu (jednego wysyfi, drugiego nie) ale jeśli po przeskoczeniu bodajże na atoma ktoś pisał, że wysyp ustępował. Więc to już nie jest kwestia organizmu tylko mety, coś tam jest nie tak.

Kwestia ceny ? Biosira do tanich nie należy choć ok to kwestia dojścia o tym nie ma co spekulować na marne. Jednak w tym przedziale można kupić balkana, troche dopłacić i alphe. Nie wspominając o tańszych ug od biosiry po których większość stosujących nie ma takich saidów, atom ? dose ? pmp ? phoenix ? działaniem niektóre środki tych firm całkiem nie odbiegają od biosiry, a przy tym cykl jest przyjemniejszy bo nie ma guzów itp

Chyba, że gdzieś się mylę, ktoś ma inny pogląd na to wszystko byłbym ciekaw może zmienię swoją wizję

Zmieniony przez - cercov w dniu 2012-11-30 01:24:52



jak wiesz ktore ug na pl rynku ma 100mg trenu w 1ml to dej info, chetnie sie zaopatrze heheheheh 100mg pado..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94288 Napisanych postów 364197 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668371
jesli metka bardzo wysyfia to nie jest w środku metka proste,tylko tańsze ścierwo,oczywiście dywaguję gdyż są osoby które mają problemy skórne.Lecz jeśli się to powtarza u wielu osób,które już kiedyś nie raz miały styczność z metką to po prostu trzeba zmienić firmę.Dobre czasy się skończyły jak polaka było pod dostatkiem.Wszystko jest podrabiane alko,fajki,ciuchy to i saa też.Dobra panowie koniec spamowania,lecimy dalej z pytaniami i opiniami co kto bije i czy działa.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8856
Witam, jak sie sprawuje meta z blue dragon?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Który prop i deca obecnie najpewniejsze? Deca najlepiej w małych ampach bo potrzebuje tylko na delikatne przesmarowanie stawów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Prop Alchemia, nie boli nic, działa jak trzeba

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DECA-DURABOLIN (Alpha) + TESTOSTERON PROPIONAT (Phoenix) + HGH (Omnitrope)

Następny temat

Metka dawno temu, w mlodym wieku

WHEY premium