SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272674

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
jak obecnie prop z balkana ?. Boli bardzo?

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
przeważnie boli, kwestia też organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9334
Mnie na przyklad nie boli, a dzialanie super. Tylko ja mieszam z innymi srodkami w jednej strzykawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
i tylko dlatego nie boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9334
Nie tylko, bo na samym pocztaku wbilem jedna ampe na probe solo i nie bylo zadnej tragedii, normalny postrzalowy dyskomfort, ale nie bol. Ale nie ma sensu dzielic strzalow, skoro i tak mam kilka srodkow, wiec teraz lacze z innymi w kazdym strzale i jest tak samo, zwykly postrzalowy dyskomfort, moze ciut wiekszy, bo i ml jest wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
skipp3r
Deca Biosiry trzyma fason ?


Trzyma.

Ziperon
jak enan od malaya?


Dobrze się ma.

strike5
jaki test enan oraz metka na dzien dzisiejszy ?? co sadzicie od DB pharma



DB Pharma ma nowy bardzo ciekawy design. Jakość również na wysokim poziomie. Lab ponownie wprowadził Viagrę 100mg i Cial 25mg.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
barteklip9
jak obecnie prop z balkana ?. Boli bardzo?


prop z Balkana to totalna pomylka. Szkoda czasu i meczenia sie na cyklu. Boli masz goraczke a o postepach nie myslisz , takze po co to walic.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
Dajmonion
Nie tylko, bo na samym pocztaku wbilem jedna ampe na probe solo i nie bylo zadnej tragedii, normalny postrzalowy dyskomfort, ale nie bol. Ale nie ma sensu dzielic strzalow, skoro i tak mam kilka srodkow, wiec teraz lacze z innymi w kazdym strzale i jest tak samo, zwykly postrzalowy dyskomfort, moze ciut wiekszy, bo i ml jest wiecej.


wg mnie to loteria raz wbijalem kilka i tez nie czulem a innym razem pare dni wyjete z zycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9334
Moze to zalezne od serii. Ja mam chyba jedna z ostatnich. Dziala bardzo ladnie, a problemow nie mam. W sumie zaluje, ze nie sprobowalem jakichs wczesniejszych, to mialbym jakies porownanie do tego, czy faktycznie byly jakies problemy z bolem, ale cos musi byc na rzeczy, skoro tyle osob tak pisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
znajomy od ktorego bralem tez mowi ze nie bolalo wiec nie wiem raczej loteria badz czasem zle wykonanie zastrzyku moglo byc mam jeszcze 5 amp to niedlugo ocenie czy boli %_)

Zmieniony przez - konamb w dniu 2013-01-09 17:38:46
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DECA-DURABOLIN (Alpha) + TESTOSTERON PROPIONAT (Phoenix) + HGH (Omnitrope)

Następny temat

Metka dawno temu, w mlodym wieku

WHEY premium