SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273987

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
znajomy wyssal troche ropy po propie balkana, do tego goraczka. sprawa sprzed kilku dni.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3366
PMP CYPIO ok jak reszta z tego labu

META BALKAN słaba

META PHOENIX HOLOGRAM KWADRATOWY kosa

ALPHA MIX kosa

PHENOM PHARMACY odradzam brać dużo osób brało i nie poleca. Narzekali o bóle jak pytałem po każdym szczale na drugi dzień które utrzymują się przez cały cykl( MIX ,DEKA - META DZIAŁA JAK ŁYKNIESZ Z 8-10 TABS)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5733
Chłopaki jak sie ma enan z Galeniki?

I ponoc w ampułkach a nie flakonach jest. Jakby ktos mogl powiedziec ile chodzi takie cos orientacyjnie na priv to bylby wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Meta balkan lipa? Wyjatek potwierdza regule znaczy walek potwierdza produkty dobrego labu. Wrzuc foto pustego liscia chociaz jak masz, ciekaw jestem czy widac roznice. Wiadomo ze sa 2 wersje balkana, lsniace i matowe, ale obie klepaly tak samo, z czasem zmienil sie design. Tak mi sie przynajmniej wydaje, u mnie na te matowe nikt nie narzekal. W ogole na balkana nikt u mnie nie trafil na walek.

Gala czesto walona, jak bierzesz z niepewnego zrodla odpusc. Poza tym to zawsze tylko w ampach bylo.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-10-17 00:13:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
propa dose bił braciak, bardzo zadowolony

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Meta Balkan slaba?? O to zes mnie zdziwil wlasnie zbieram teraz ta metke na cyklon, a tu taki post. Nie spotkalem sie raczej z takimi opiniami...

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Kubsztix, raczej bym sie nie przejmowal, jak brales z dobrego zrodla to dalej bedzie dobre mysle. Jakis procent walkow jest, ale z balkanem nie spotkalem sie. Ciekawe skad niektorzy biora walki balkana i czy lisc rozni sie jakos mocno od oryginalu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Kilka razy juz zalatwialem balkana orale z roznych zrodel i powiem sczerze, ze nie zwracalem uwagi na wyglad liscia i zawsze dzialalo. Ale ostatnio wlasnie przycialem w winku dwa rodzaje lsniacy i taki matowy, ale kolezka nie narzeka mowi, ze i tak go rozrywa. heh.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
kubsztix
Kilka razy juz zalatwialem balkana orale z roznych zrodel i powiem sczerze, ze nie zwracalem uwagi na wyglad liscia i zawsze dzialalo. Ale ostatnio wlasnie przycialem w winku dwa rodzaje lsniacy i taki matowy, ale kolezka nie narzeka mowi, ze i tak go rozrywa. heh.



Jem teraz mete balkana. Pomimo, że daje ją już w trakcie dobrze rozbujanego omena to czuć różnice. Także dla mnie bardzo ok. Z tym, że mam z tego samego zaufanego źródła co zawsze. Bierz śmiało. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Na temat biosiry wypowiem sie tak, ze mialem antka 50mg klepalo pompe czuc od 1 dnia brania.
Mialem tez propa Flor Medico kosa.
Ale z tymi srodkami mialem stycznosc rok temu nie mam pojecia jak jest teraz.

Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2012-10-17 09:23:23

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DECA-DURABOLIN (Alpha) + TESTOSTERON PROPIONAT (Phoenix) + HGH (Omnitrope)

Następny temat

Metka dawno temu, w mlodym wieku

WHEY premium