SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PMP Steroids wersja 2014 str.212 (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241876

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 35098 Napisanych postów 89971 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941275
j/w biłem suste razem z deka i zero jakiekolwiek dyskomfortu wiec duży + a co do dzialania wypowiem sie niedługo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
b_bold
lece suste i deke. Bolesności nie ma po 2 strzałach, działa ;)


Wiesz ze dziala po 2 strzalach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7725
czytanie ze zrozumieniem się kłania ;) chciałeś się uczepić i nie poszło.
Bije od miesiąca , a dyskomfortu nie było po 2 strzałach.
Pozdrawiam, hejt nie poszedł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1037
Susta zaczyna byc bolaca..trzeci strzal poszedl i bolii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Przykladaj uwage do tego by byla to inj gleboka na tyle ile sie da.Takie stezenie ma to do siebie ze przy plytkim wbiciu mozna urywac dupe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
umnie trzech kumpli tez narzeka ze susta boli grudki i zapalenie się robi

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6582
zdarza się ja wiem po sobie że zależy od rozlania miałem kilka flaszek propa i co któraś potrafiła tak boleć ze masakra ale za to były też bezbolesne tylko czuć było na drugi dzień że coś było tam wbite :)

chciałem jeszcze napisać że kolega skonczył mietka podjadać i bardzo zadowolony samopoczucie i humorek na duży plus pompa też lepsza i waga do przodu ale ile nie mówił i ja się też nie pytałem bo mnie to nie obchodziło ważne że działanie ok, więc następny raz też się za tego mietka wezmę ;) i zobacze sam na sobie....

Jak tam antek z pmp daje radę ? bo zamierzam teraz zmasować troszkę i myślę tez między innymi nad antoniuszem może pomoże przełamać pewne granice a jeszcze nigdy anapolonu nie brałem.

Zmieniony przez - Karolek 87 w dniu 2013-10-29 23:44:53

wole Polskie gówno w polu niż fiołki w Neapolu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
b_bold
czytanie ze zrozumieniem się kłania ;) chciałeś się uczepić i nie poszło.
Bije od miesiąca , a dyskomfortu nie było po 2 strzałach.
Pozdrawiam, hejt nie poszedł.


Niejasne pisanie i czepialstwo sie klania, a z tego co teraz piszezesz wynika, ze nie bolalo po dwoch strzalach a potem moglo bolec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Siema, winko oral PMP robi robote?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7725
lestat1986 teraz przyznam CI racje. Zrobiłem strzał w pon a dzisiaj mnie dupa boli. Ale moge chodzić, do tego przeziębienie złapałem z nosa leci.
Musiałem źle injekcje zrobić, czułem jak przez zrost przechodze wiec moze w zrost poszedł sok.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone Enanthate Aburaihan

Następny temat

Methandienone DB PHARMA UGL

WHEY premium