SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olympic MMA Spam xXx.avi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 183043

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Ciekawe czy jakis polski wydawca kiedykolwiek to przetlumaczy..... pewnie nie

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Nie ma szans, jak u nas to nawet gali KSW na DVD(i tak by nikt nie kupił) nie dostaniesz co dopiero UFC na DVD, a co dopiero książkę o UFC.. hehe bez szans.

Ale pewnie za kilka lat będzie już dostępna kolekcja:

Ultimate Pudzian Kolekszyn

Mamed - Miszcz Świata - Fajt Kolekszyn



Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-08-27 16:50:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
UFC Encyklopedia kosztuje w Anglii jakies 85-90zl,nie ma to jak dymac polskiego klienta:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161




Dla kogoś się może to wydać strata kasy, ale jak dla mnie to zayebista sprawa ta encyklopedia


85-90

No pierdzielisz.... a na allegro 200 zł haha

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-08-27 16:52:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
To jest biznes. Sam na allegro po ile byś sprzedawał jak byś nie miał konkurencji? Chyba nie mniej niż 150. Prosta sprawa.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No tak ale nie wierzę, że ktoś to kupił za 200 zł. Chyba jakiś naiwniak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Imo spoko rzecz taka encyklika dla potomnym kiedys pokazać hehe, ch** wie moze bedzie koronalny wyrzut masy na sloncu i nie bedzie prądu , neta i zostanie ksiazka na pamiatke

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Wlasnie znalazlem i kupilem za 75zl z przesylka:DJak bede w pazdzierniku w Polsce moge Ci odsprzedac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
OBELX
Nikt nie powiedział, że integracja będzie łatwa, ale na razie bierzemy o wiele więcej niż dajemy Najgorzej na tym Niemcy wychodzą. Po prostu wszystko zaczęto robić zbyt szybko.
Niestety nie masz pojęcia o ekonomii, Niemcy na unii walutowej wychodzą najlepiej, 50% dochodu pkb to eksport, z czego większośc do eksport wewnątrz wspólnotowy, słabe euro jest Niemcom na ręke, oczywiście w granicach rozsądku, wyjście ze strefy euro dla niemców oznaczało by koniec eksportu, marka była by tak mocna, że nikt ich towarów by nie kupował.
Niemcy pomagają Grekom z czysto egoistycznych pobudek ten kto sądzi inaczej poprostu nie zna się na geopolityce i ekonomii, czytanie nie boli, szkoda oglądać telewizje i z niej czerpać wiedzę.



Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, albo źle się wyraziłem. Chodziło mi o to, że Niemcy najwięcej kasy wykładają ze wszystkich panstw czlonkowskich, żeby wyrównać dysproporcje w Państwach UE. Wiadomo, że dzięki słabemu kursowi Euro więcej eksportują. Nie wnikam w to ile na tym zarabiaja. A na ekonomii akurat się trochę znam. W końcu to mój zawód i praca...

@Dremor szczerze mówiąc to nie chce mi się z Tobą dyskutować. Wiadomo, że masz swoje racje, a ja mam swoje, ale Twój pogląd jest zupełnie inny niż mój i na pewno żaden z nas nie zmieni zdania. O CO2 napisałem Ci, że to grupy interesów, ale chyba nawet nie wiesz o co chodzi... A o historii, a zwłaszcza Stanów, akurat wiem co nieco, bo musiałem ją wkuć na pamięć. Nawet wiem, że oni tam konii nie mieli tylko z Europy sprowadzili... ale mniejsza o to. Każdy ma prawo do własnego zdania, a moje jest takie, że UE dała nam więcej niż straciliśmy, a o Korwinie nie będę się już wypowiadał, bo poznałem go osobiście i wiem jaki światopogląd prezentuje.

Zmieniony przez - sava9e w dniu 2012-08-27 17:11:05

Zmieniony przez - sava9e w dniu 2012-08-27 17:15:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
doubel...

Zmieniony przez - sava9e w dniu 2012-08-27 17:14:21
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przygotowywania do zawodów.

Następny temat

Interesuję mnie jedno w sprawie K.O

WHEY premium