SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olympic MMA Spam xXx.avi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 182624

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221380


właśnie obejżałem Wand "skóra z Ojca zdjeta" fajny Filmik(mam nadzieje że nie było)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
gautan
moglibyscie juz skonczyc z tymi narkotykami,bo co przegladam spam,to czytam o nox pumpie,a nie ukrywam,ze kocham go bardzo

jak wzialem pierwszy raz pol saszetki,to czulem sie jak w GTA,duzo nie brakowalo,a skakalbym po samochodach rzucajac w przechodniow molotowami,a do pracy (godzine po treningu) nie szedlem jak zwykle,tylko prawie truchtalem swoja role spelnia niesamowicie,jedyny,ktorego polecilbym w ciemno,bo generalnie Saw,NO-Xplode,Shotgun i wiele innych na mnie nie dziala W OGOLE,tak o Nox Pumpie nie spotkalem sie jeszcze ze zla opinia. problem w tym,ze te gowna na serio mocno uzalezniaja,wiec jak ktos chce sobie wziac,bo koledzy mowia,ze super sie cwiczy,a nie jest im jakos wielce potrzebny i energii im jakos bardzo nie brakuje,to bym odradzal,bo pozniej naprawde ciezko jest isc na trening bez tego...zreszta Maxwell i Dremor potwierdza pewnie ja musialem zrobic sobie odwyk i choc mnie kusi,to nie biore no moze czasem pol saszetki...


Dzisiaj mi sie fajnie na Saw cwiczylo,zrobilem przysiady,przysiady przod,unoszenia,potem pjechalem na druga silke i zrobilem kompleksy z kettlebellsami,skakanke,pobiegalem itd.Spocilem sie jak swinia,na duzy plus,to puls mi nie skakal,jak na nox pumpie,czulem sie spoko i zgadzam sie z Toba,to moze byc uzalezniajace...teraz,jak bede mial ciezki dzien,to walne saszetke,a tak to lece na Trecu:D





Zdechl pies:D


Zmieniony przez - maxwell rd w dniu 2012-08-25 01:28:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Musicie to zobaczyc,hahaha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Ja się suplementuję tylko piwem.
Uważam, że jest to najlepszy sumplement.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
My tu silownia,treningi i poswiecenia,a on...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Kurna rok na siłce nie byłem ponad

Ha, plan był ostatnio by było jak na tym foto, ale się zdarzył problem, bo ta co miała być z prawej zaposiada bahora

O k***a to jest ojciec Wanda Oni chyba od ropuch pochodzą, nie od małp

Zmieniony przez - lord raV w dniu 2012-08-25 02:11:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Laska z dzieckiem,u niedobrze...znam ten bol...



Wytatuuj Rozalowi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
wygląda bardziej bad azz niż różal - ona przynajmniej nie chodzi jeszcze do kosmetyczki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przygotowywania do zawodów.

Następny temat

Interesuję mnie jedno w sprawie K.O

WHEY premium