SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olympic MMA Spam xXx.avi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 183237

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
B-REAL
Jeśli chodzi o mleko to myślę, że jak ze wszystkim - z umiarem. Ja przeważnie tak 100-150ml do płatków i czasami do kawki jak mnie najdzie ochota. Na pewno bym nie brał UHT, tylko jak już pasteryzowane.


Ja codziennie rano tak z 250 do płatków. Niby jedną z zasad zdrowego odżywiania jest wypijanie dwóch szklanek mleka dziennie

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
W liceum miałem taką nauczycielkę od chemii, co hejtowała mleko jak nikt inny, jak na lekcji usłyszała coś o mleku to zaraz się nakręcała i wygłaszała teorie jakie to mleko jest złe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
a kakao podobno dobre na zakwasy jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Tez fanem mleka nie jestem,kiedys pilem je litrami dziennie,potem naczytalem sie,jakie to jest bee i przestalem,roznica jakas odczuwalna pewnie byla,ale ze to bylo tak dawno temu,to nie pamietam,fakt,teraz waze 88-90kg,wtedy wazylem srednio 95...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Ale gifa na sherdogu znalazlem:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
bullet ja mialem dwa razy ten paraliz,pierwszy byl slaby w porownaniu do drugiego,nagle budze sie w nocy z uczuciem jakby mnie cos wciskalo w lozko i mega szum w glowie jakby chcieli ci wyssac dusze .Za drugim razem przezylem wyp****** emocjonalny,bo leze sobie bokiem do sciany,gdy nagle sie budze,wykrecilo mi kakr w strone przeciwna do sciany,obrecz barkowa tez jakby mi lekko podnioslo i slyszalem k***A glos malego dziecka,ktore stalo przy mnie i mowilo Dziadek,dziadek,dziadek.Oczy mialem zamkniete,bo prawie sie zesralem,ale czulem,ze moge je otworzyc.Akcja trwala ze 30 sekund i nagle rzucilo mnie spowrotem do poczatkowej pozycji. Taki wyp******
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Ja mam lekki paraliż zawsze jak mnie tyranozaur pożre w śnie nadrannym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
daniosfd
bullet ja mialem dwa razy ten paraliz,pierwszy byl slaby w porownaniu do drugiego,nagle budze sie w nocy z uczuciem jakby mnie cos wciskalo w lozko i mega szum w glowie jakby chcieli ci wyssac dusze .Za drugim razem przezylem wyp****** emocjonalny,bo leze sobie bokiem do sciany,gdy nagle sie budze,wykrecilo mi kakr w strone przeciwna do sciany,obrecz barkowa tez jakby mi lekko podnioslo i slyszalem k***A glos malego dziecka,ktore stalo przy mnie i mowilo Dziadek,dziadek,dziadek.Oczy mialem zamkniete,bo prawie sie zesralem,ale czulem,ze moge je otworzyc.Akcja trwala ze 30 sekund i nagle rzucilo mnie spowrotem do poczatkowej pozycji. Taki wyp******


A ja myslalem,ze moja dziewczyna jest dziwna...

Przysiady dzisiaj:)mialybyc w piatek,ale...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przygotowywania do zawodów.

Następny temat

Interesuję mnie jedno w sprawie K.O

WHEY premium