SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olympic MMA Spam xXx.avi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 182998

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Mogę to podsumować tak- możemy kłócić się bez końca. Możesz mi jeszcze wyjechać z mnóstwem populistycznych tekstów typu "biedni ludzie nie mają pieniędzy na prywatne leczenie" (co jak napisałem wcześniej jest bzdurą, ale nie mam zamiaru odnosić się do każdego następnego, bełkotu).

Jednak jak nie wierzysz w idee JKM, to patrz na historie! Tam masz suche fakty, zero teoretyzowania- nie musisz mi wierzyć!

Poszperaj sobie trochę a znajdziesz wszystko. Min. to czemu USA wyrosło na taką potęgę, a czemu teraz doganiają je Chiny. Zobacz co się stało w Chile. Sprawdź kim był Milton Friedman, kim jest prof. Krzysztof Rybiński
. Nie wierz mi, wierz historii, faktom i najwybitniejszym ekonomistom w dziejach świata.
Bo ja na przekonywanie do ideologii nie mam siły. Wystarczy poczytać, łykniesz trochę ekonomii i wszystko stanie się jasne.

A jeszcze Lord wyjeżdza z niewolnictwem. Miało wpływ na gospodarke USA, ale to nie było fundamentem, o czym świadczy, wielki postęp po zniesieniu niewolnictwa i CHILE, a teraz Chiny.

Zanim coś odpowiesz przeczytaj o Chicago Boys, błagam, bo mam dość użerania się i odpowiadania na takie głupie zaczepki.

Jeżeli chcecie się kłócić z historią i ekonomią to proszę bardzo.

Przez jakiś czas mogę nie odpowiadać bo idę pakować.

Bez konkretnych odniesień do moich argumentów nie odpowiadam.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-08-27 15:52:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Kliczko vs Charr za 13 dni

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Toc te Kliczki jeszcze wojujo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
yeeeep , szkoda ze charr w ogole nie znany, w ogole przyznał sie ze jest spłukany do reszty z grosza i chce zarobic :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
a jak widzicie Kliczkę z wachem?

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Siema, ej patrzcie jaką koleś ma kolekcje kłrva :D





Ja mam 129 i 134 i się ciesze, a ten to kurde szaleje same oryginały, ale USA to USA tam taka gala dla nich na dvd to taniocha

Ja też mam mega kolekcje Prawie wszystkie gale UFC/SF/KSW/MMA Attack, dokumenty, trochę countdownów od UFC 92 do teraz wszystko nagrane na wspaniałych Verbatimach i wszystko kupione oczywiście!

Wszystko kupione


Ogólnie to mam chrapkę wielką na UFC Encyclopedia, ale 200 zł nie dam. Jeszcze mnie nie poyebało. Na ang Ebayu chodzi po 100 zł, a u nas na allegro za 200 pff. Może kiedyś stanieje do 50 zł to się kupi gdzieś

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-08-27 16:32:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
USA wyrosło na największe mocarstwo dzięki kapitalizmowi. Dzisiaj są nadal najmocniejsi choć Chiny faktycznie niedługo przegonią. A wiesz czemu? Bo USA zaczęło wprowadzać socjal, a Chiny gospodarczo to kapitalizm pełną gębą! Poczytaj sobie o ich systemia gospodarczym. Identyczny z tym, jak USA kiedy rosło w siłę. Tym argumentem strzelasz sobie w kolano;)


Dokładnie. Można powiedzieć że Chiny dziś to socjaliści z nazwy a kapitaliści z czynu.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
bulllet to ta encyklopedia jest do kupiena w PL?

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Strecho szukałem już wszędzie, jakieś merliny i inne sklepy ale nie ma jej nigdzie prócz jednej oferty na allegro... za 200 zł no chyba se jaja robią szkoda ze nie pińcet od razu

Nie wiem czy można wklejać allegro, ale spam to spam przecie

http://allegro.pl/ufc-encyclopedia-i2551213751.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Na ebay są sporo sporo tańsze(za 90 zł można nawet wyhaczyć) ale ja się nie znam na ebay, nie wiem jak z przesyłką za granicę nie wiem ile będzie kosztować cło itp więc pierdziele.

A o 129 i 134 poprosiłem kumpla ze Szkocji więc mi kupił i tanio wyszło. Najlepiej jakby tu ktoś z forum miał swój sklep, sprowadził to z Anglii i sprzedał za pół ceny taki rabat za pół ceny dla stałych forumowiczów

I za 50 zł by każdy z nas miał encyklopedie

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-08-27 16:46:51
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przygotowywania do zawodów.

Następny temat

Interesuję mnie jedno w sprawie K.O

WHEY premium