SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olympic MMA Spam xXx.avi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 183285

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Amerykance maja programy ala Uwaga,tylko,ze przylapuja pedofili na goracym uczynku...W Polsce,to chyba by nie przeszlo..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
A w Dojczach normalnie w szkolach ucza,ze masturbacja to cos dobrego i,ze tata powinien dotykac lechtaczki corki,by sprawic jej przyjemnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Zartujesz?Co za poj**y...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
No przeciez toczyla sie dyskusja w jakims z poprzednich spamow na ten temat.Porazka,ale to nie tylko tak w Niemczech jest,Hiszpania,Holandia podobne programy nauczania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Lubie Holandie,ludzie tam maja fajne podejscie,sa mili i w ogole,ale takie rzeczy,to szczena opada,teraz edukacja,to porazka jakas jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ej z jakim obciążeniem oni robili te przysiady na tym filmiku z crossfit?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Wiem,bylem i sie dziwilem ide sobie,mijam rodzine na spacerze,a oni do mnie Hello,w Polsce to dostalbys w ryja,albo wyzwaliby cie od pedalow,czy ch** wie od czego

O ktorej zaczyna sie gala ?

Zmieniony przez - daniosfd w dniu 2012-08-11 23:00:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4886
Przypominamy, że jutrzejszą galę na żywo pokaże stacja Orange Sport. Prelimy od godziny 2:00, główna karta od 4:00.
1 walka na facebooku - 1:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
xper
ej z jakim obciążeniem oni robili te przysiady na tym filmiku z crossfit?


Mysle,ze niewiekszym jak 80 kilo,schodzili potem z obciazeniem.Ale sa filmiki jak w ciagu 11 minut robi ten koles 98 rwan i konczy z 200 funtami.

A jesli chodzi o Holandie,to samo mialem,Hello,rozmawiaja po angielsku,zero spiny,ja we Francji z zabojadami.Ogladam nowa Pamiec absolutna/Total recall,gale pozniej bede ogladal;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4886
maxwell ile za rękaw buliłes?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przygotowywania do zawodów.

Następny temat

Interesuję mnie jedno w sprawie K.O

WHEY premium