SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olympic MMA Spam xXx.avi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 183215

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
5 tysiecy za lewa,a prawa jak do tej pory kosztowala mnie 4100zl,jakos tak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Droga zabawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
U tych samych osob,bo tatuowali mnie rozni kolesie,ktorzy tatuuja jeszcze w Niemczech,Anglii,Szwecji,Stanach,to dwa te rekawy kosztowalyby mnie ok 30tys zlotych.Latam do Polski,bo tam licza mnie jak kazdego Polaka,a w Anglii musialbym placic 100f/h pracy.Ktos lubi motory,ktos samochody,a ja tatuaze...

Total Recall polecam,fajny film i gra w nim Kate Beckinsale,ona jest piekna dla mnie:D

Zmieniony przez - maxwell rd w dniu 2012-08-12 00:43:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4886
I git, dobra zajawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Teraz mam na Crossfit,normalnie mnie to wciagnelo:DAle chce pomieszac to z treningami silowymi,chce robic przysiady i martwe ciagi silowo,dipsy itd.Chyba 2xcrossfit i 2xsilowo,ale watpie czy dam rade..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4886
Kuracja czeka, znajdź sobie dobrego lekarza rodzinnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Kolezka moj na jakis prohormonach leci:DAle go wyj**alo,ale nozki ma jak c****.H-drol,Megavol,jakies takie cukierki lyka...Ale mi to gowno nie potrzebne,ale spokojnie powiem,ze po nim widze,ze to scierwo dziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4886
PH to jest syf, lepiej przybić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Wole byc jak Randy,"The Natural":D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4886
Natural Takie bajki to wiesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przygotowywania do zawodów.

Następny temat

Interesuję mnie jedno w sprawie K.O

WHEY premium