SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olympic MMA Spam xXx.avi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 182634

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Steven0
sava9e
Steven0
grać w gry i jeszcze za to kasę dostawać

Śmiejesz się, ale ja podczas studiów grałem w Muonline to na 5 roku jak kończyłem grać i sprzedałem postać z itemami to sobie działkę 1900 m2 kupiłem :p

No i oczywiście przez te 3 lata grania co jakiś czas troche itemów sprzedawałem za $$


ja też w Mu grałem chwilę, ale kiedyś dużo w metina2 grałem zarobiłem fakt na tym ponad 1000zł, ale prawie tyle samo wydałem Nigdy więcej MMORPG.. strata czasu. Chodziło mi o to, że dziwię się, że to dla nich praca, z której się utrzymują


Wyciskaja z tego wiecej niz nie jeden pracujacy Polak Ja mialem botka, ktory sie nazywal AutoALL. W sumie to manuala do niego pisalem, bo moj ziomek go stworzyl. Gral za mnei 24/7, zbieral jewele, bil aktywnie moby i nawet repoty robil^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
kto chce soccer kicki z powrotem w UFC ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Ja teraz chce wyprobowac clenbuterol i efke,bo nigdy nie bralem,a jest okazja.Kumpel jedzie kilka dni na efce to mowi,ze czuje sie jakby ktos mu pluco doszyl,ciekawe doznania.OBELX jak tam twoje wrazenia ?

Xper daj spokoj,ciagle ten sam przyklad jest podawany,znajdz inny

I co z Mamedem wkoncu,idzie do UFC?Chyba z miesiac temu mial dac wywiad jakis,czy idzie,czy nie,a nic nie widzialem



Zmieniony przez - daniosfd w dniu 2012-08-28 20:19:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Ja pierwszy raz ten przyklad widze. 1 soccer i zgon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Codziennie wchodzę na oficjalną stronę Kamila Bazelaka szukając informacji o kolejnej Jego walce.

I codziennie odczuwam smutek z powodu braku takich wiadomości.

Kamil "Vanderlei" Bazelak mówił jednak, iż planuje walczyć jeszcze dobrych kilka lat, uważam więc, iż jego kolejna walka jest tylko kwestią czasu.

Jefnocześnie ze zdumieniem przyjmuję postawę organizatorów mniejszych gal MMA w naszym kraju, powinni oni wręcz rozchwytywać Kamila, znając jego siłe marketingową.

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
niesamowita historia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Widzę że niektórzy podczas tamtej gali pierwszy raz soccera widzieli, bo wcześniej nie gadali jakie to straszne.









http://www.ebaumsworld.com/video/watch/827985/

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
kto? soccer kicki i stompy są ok jak i również kolanka ,ale gryzienie,ciągnięcie za włosy,kopanie po jajkach nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Dremor ja właśnie teraz zastanawiam się nad spalaczem, bo został mi z 4 kg łoju którego chce sie pozbyc, w okolicy dołu brzucha, mecze to juz od jakiegos czasu ale nie schodzi.

Zastanawiam się nad 3 zestawami


Lajtowy - tigh z SAN'u , albo zabawa z tussi + kofeina , efedryne juz przetestowałem nie mam jakis jazd, a działa spoko i jeszcze zastanawiam sie nad trzecia opcja to joha z genomyx 1 caps 9mg johy i nie wiem co wybrać w sumie, z johą miałem kontakt w jet fullu i też spoko w sumie

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
każdy ptaszek musi mieć daszek więc ja mam wyj**ane osobiście na brzuch, nie potrzebny mi kaloryfer skoro moge mieć bojler

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przygotowywania do zawodów.

Następny temat

Interesuję mnie jedno w sprawie K.O

WHEY premium