SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olympic MMA Spam xXx.avi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 183448

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja się wgl nie spinam po prostu piszę co o tym myślę a spinać zaczynasz się Ty, bo powiedziałem prawdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
A za niecałe 3 tygodnie coś co może być walką roku: Hendo vs. Jones! War Hendo!

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To zobacz co napisałeś na poprzedniej stronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
i o takim wydarzeniu powinny być dyskusje, ale mało kto o tym mówi tylko dziesiątki stron o Kamilu Bazelaku.
HIPOKRYCI: większość z Was nie chce o nim słyszeć a ciągniecie temat, ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja lubię wszelkiego rodzaju freaków,lubię patrzyć jak toczą sie ich "kariery" Najmana cierpliwie oglądałem aż do jego ostatniej walki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja należę do nielicznych, którzy nie kupują tego, że Najman przegrywał tylko sprzedawał swoje walki. Co by było z Polskim MMA gdyby Pudzian nie pokonał Najmana!? g**** by było! Najman w dużym stopniu przyczynił się do popularyzacji MMA w Polsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przegrywał bo po prostu w chwili zagrożenia jemu sie odechiewa walczyć w boksie tak samo było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Jak nie chcą, toż napisali, że interesuje ich skąd się wziął pseudonim. Bazelak to taka Doda MMA - wszędzie go pełno, wszyscy o nim mówią (głównie żeby spjerdalał w nicość, ale to lepsze niż nic), słowem persona znana głównie z tego, że się o niej mówi, a performens w dyscyplinie ma żaden.

Teraz takich jest pełno więc, nie dziwcie się, jakby nie było Bazelaka to byłby jakiś Pogi albo inny szarlatan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Nie ma sensu już dyskutować o tym kolesiu ,bo równie dobrze moglibyśmy dyskutować o małyszu ,bo trenował np. miesiąc boks.

@up tak sprzedawał i to kolesiom z rekordem 2-50
Najmana po prostu nayebałby każdy kto waży 90+ i nawalał się coś po zabawach/dyskotekach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
też tak myślałem do chwili porażki z Burneiką
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przygotowywania do zawodów.

Następny temat

Interesuję mnie jedno w sprawie K.O

WHEY premium