SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olympic MMA Spam xXx.avi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 182926

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Ja nie piję do Ciebie, tylko się zastanawiam co by się stało z taką dziarą na kałdunie rozciągniętym przez lata. Np. robię sobie na bebzunie napis "OBELX NA PREZYDENTA" mając 80 w pasie, a za 20 lat jak będę miał 120 i nic z nim nie zrobię to co się z owym napisem stanie? Będzie wyglądał jak taki rozj**any na starej koszulce czy się jakoś naturalnie rozciąga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
Koment z YT:
Funny how never see Cyborg and Wanderlei Silva at the same time....Take the f***ing wig off Axe Murderer ! We know it's you !

Hahahaha

Zmieniony przez - vit82 w dniu 2012-08-23 00:43:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Nie ma to,jak dziarac sie u profesjonalisty,co?


Oni chca kasy,sory,oni chca Twoje dane,zeby Ci sie wj**ac na konto...Przez ebay,wlamali mi sievjiz chyba z 5 razy na konto...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
to jest chyba petem wypalane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
LOWE KROWE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
hmm, Popek nagoni klientów - otworzę biznes - lutownic mam w pisdu, będę ich upiększał wypalaniem blizn na mordzie oł je
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
@max
Chca kase, chca, ale nie gotowke do reki. Ten formularz to po to, zeby wziac od ciebie dane z karty kredytowej i po 6 tygodniach zaczna ci sciagac Direct Debitem, regularnie co miesiac taka kwote na jaka sie zgodzisz. Najlepsze jest to, ze oni zawsze zbieraja na dzieci: gluche, glodne, bez bierzacej wody, bezdomne, ale zawsze dzieci. Taki myk psychologiczny. Lepiej za serce chwyta.

Zmieniony przez - vit82 w dniu 2012-08-23 00:48:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Rozciaga sie i wyglada komicznie,Lord Rav na premiera,to Obelxowi by sie na maczudze zmiescilo i jeszcze !!!Viva Rednecki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
To nie wypalone, tylko jakiez zakazenie sie pewnie tam dostalo i gnije czy ki h...j.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
coś Ty za bohomaz wkleił głodny byłem i już mi się jeść odechciało
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przygotowywania do zawodów.

Następny temat

Interesuję mnie jedno w sprawie K.O

WHEY premium