SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olympic MMA Spam xXx.avi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 182626

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
szczęśliwi albowiem trudów grania wielogodzinnego nie zaznali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Eee nie przejść nawet jednej fajnej gry na rok? Toż to utrata wielkiej przyjemności.

Sam nie gram już jakoś dużo, wyrosłem z gier. Przejdę może 3-4 na rok jak nie mniej ale jak się wciągniesz to lepsza rozrywka niż film

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-08-30 20:13:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Saper sie liczy?

oglada ktos naruto?

Tobi to Obito!



Zmieniony przez - daniosfd w dniu 2012-08-30 20:17:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Ja contre przeszedlem,mario brosa,tony hawka 2,3 itd.Wole filmy ogladac i czytac,jak grac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
mnie filmy na śmierć zanudzają, od bardzo bardzo dawno nie oglądałem żadnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
pracuje z kolesiem,ma 3 komputery w pokoju i chyba laptopy,jest uzalezniony od warcrafta i starcrafta,zostawila go zona,ma 25 lat i juz 30 tysiecy funtow dlugu,bywalo,ze do pracy miesiac nie przychodzil,ma garba,od siedzenia przed kompem,chodzi w jednej koszuli caly czas,wyglada strasznie,podobno siada przed kompem o 17:15,a konczy grac o 5 rano,a na 8:30 do pracy ma...ma myszke do kompa za 500zl,jakas specjalna i klawiature jakas z stalowa plyta,co wazy 2-3 kilo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Ostro,pamietam,ze jak wyszedl World of Warcraft to jakas typiara tak dlugo grala,ze az umarla.To postawili jej w grze POMNIK.

Nie tak dawno bylem pod domkami i typek mial kozacki nozyk,jakis koles mu dal do strugania kijkow na ognisko i zapomnial go wziac z powrotem i jakos mnie tchnelo by tez sobie jakis sprawic

Zmieniony przez - daniosfd w dniu 2012-08-30 20:40:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Ja na szczęście mam w domu jeden komputer , który ma już osiem lat i strasznie małe możliwości , jedyne co mnie boli to to że streamy z gal mi się przycinają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Kolesiowi specjalne biuro komornicze potraca 75% wyplaty na dlugi,reszta zostaje dla niego,mieszka z rodzicami i prawdopodobnie swoje dlugi i odsetki bedzie splacal jeszcze po 40 roku zycia...Koles,to dno,w polskiej firmie nie popracowalby przez miesiac,tak jak u mnie to robi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Polak jest drugim,najwydajniejszym pracownikiem na swiecie,zaraz po chinczykach,czy koreanczykach.Gdybysmy nie kradli tyle,to pewnie na 1 miejscu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przygotowywania do zawodów.

Następny temat

Interesuję mnie jedno w sprawie K.O

WHEY premium