SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olympic MMA Spam xXx.avi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 182569

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Nie rozumiem tych idei treningu: "KAPTURY", dwugłowe i rozdrabnianie się w pierdołach np z jakimiś rozpiętkami.
Ćwicząc FBW przy takim martwym/przysiadach pracuje 10xwięcej mięśni niż na jakichś maszynach albo robienie hantelkami partii z dużą ilością powtórzeń. IMO takie ćwiczenie jest bez sensu a tłumaczenie się chorym kręgosłupem/kolanami jest bez sensu to lepiej wgl nie ćwiczyć.
Paradoks jest taki: najwięcej "kontuzji" mają Ci co w życiu martwych i przysiadów nie robili a Ci co robią to zawodowo i dźwigają masakryczne ciężary jakoś wciąż to robią, ale co ja tam wiem lepiej zrobić bica i trica w sobote przed imprezą "10 serii po 100 razy" i ch**, bo z martwymi i przysiadami by się ktoś jeszcze zmęczył a przecież na siłowni nie wolno się przemęczać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
lord raV
z mordy podobny do Hondy


Mowisz o niej?A pokaz mi Lordzie swoja dziewczyne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Co oni wszyscy takie biale zeby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Steven0
Nie rozumiem tych idei treningu: "KAPTURY", dwugłowe i rozdrabnianie się w pierdołach np z jakimiś rozpiętkami.
Ćwicząc FBW przy takim martwym/przysiadach pracuje 10xwięcej mięśni niż na jakichś maszynach albo robienie hantelkami partii z dużą ilością powtórzeń. IMO takie ćwiczenie jest bez sensu a tłumaczenie się chorym kręgosłupem/kolanami jest bez sensu to lepiej wgl nie ćwiczyć.
Paradoks jest taki: najwięcej "kontuzji" mają Ci co w życiu martwych i przysiadów nie robili a Ci co robią to zawodowo i dźwigają masakryczne ciężary jakoś wciąż to robią, ale co ja tam wiem lepiej zrobić bica i trica w sobote przed imprezą "10 serii po 100 razy" i ch**, bo z martwymi i przysiadami by się ktoś jeszcze zmęczył a przecież na siłowni nie wolno się przemęczać



Wczoraj zrobilem 8 serii marwego,4 serie dzien dobry,4 serie unoszenia tulowia,4 wislowanie,4 push press,4 szrugsy,4 wyciskanie wasko,kompleks sztangowy 4x5 powt.A w piatek przysiady,przysiady przod,unoszenia,kompleksik z kettlebellsami i takie tam:DTo sa moje disco zestawy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
daniosfd
Co oni wszyscy takie biale zeby


Jest takie cos,jak wybielanie i pokrywanie zebow porcelana:DOk wracam do filmu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no właśnie ale można nie wiedzieć nie dziwię się, bo w Polsce znaleźć kogoś z takimi zębami to prawdopodobieństwo jest niższe niż, że nikt w 2012 już przez kontuzje z rozpiski nie wyleci z juefsi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
jak ifilm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
We are Marshall,juz widzialem,ale lubie ckliwe filmy,pada deszcze,ato najlepsze na dzisiaj:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
k***a nie lubię przepłacać, kupiłem tą sagę millenium, zobaczyłem, że w pakiecie taniej i ostatni egzemplarz i dałem się nabrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Dremor
sava9e, nie za bardzo rozumiem jak można wiedzieć o tym że globalne ocieplenie to bzdura i przy okazji popierać tych co każą z nim walczyć.

Wydatki na globalne ocieplenie znacznie przewyższają dofinasowywania, z racji samej konieczności ograniczenia CO2.
Widisz że robia Cię w konia i nie reagujesz. Ok.

Ja chcę tylko żebyś miał świadomość, że to co piszesz jest z ekonomicznego punktu widzenia absurdem. Po prostu Twoje poglądy, kłócą się z podstawowymi prawidłami ekonomii. Nie wiem, czemu ale jestem pewien, że nie przeczytałeś słówka o Friedmanie i jego szkole Chicago Boys.

Szkoda, bo ja się męczę, a Ty mi odpowiadasz, że coś tam kiedyś wkuwałeś. Ja Ci podaję fakty-historia, zasady ekonomii- a ty mówisz że nie mam racji.

Na tym poziomie zastanawiam się czy to już czysta głupota, czy lenistwo (nie chcę ci się tyle czytać), czy po prostu nie chcesz się wycofać ze swoich poglądów). Ja na tym forum już nieraz przyznałem się do błedu, jak wyszło że g.ówno wiem o tym i owym, po prostu jak widzę fakty to nie dyskutuje. Ale ok, myśl jak chcesz.


Dla mnie JKM też mówi trochę farmazonów, ale ja mam na myśli gospodarkę, a tam jest bezbłędny.

Proszę Cię tylko o przeczytanie tego i owego na temat ekonomii, a może kiedyś zmienisz zdanie. Twoje idee są piękne, ale to właśnie one są utopijne, nie moje. Komunizm to piękna rzecz, ale też jest utopią.

Najbardziej jednak dziwi mnie to że na globalne ocieplenie przez dyrektywy UE idzie 200 mld a dla Ciebie to nic.


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-08-27 18:02:18


Dremor po prostu nie chce mi się tłumaczyć, bo musiałbym poruszyć wiele innych kwestii, a mam wrażenie, że się na nich nie znasz, więc musiałbym wszystko tłumaczyć.

O moją ekonomię się nie martw, bo to mój zawód i praca, a nie kończyłem żaden wyższej szkoły lansu i bansu tylko panstwowa uczelnie. I nie mów mi zebym czytal cos o ekonomii, bo przeczytalem dziesiatki ksiazek na jej temat. Ze swoich poglądów się nie wycofam, bo nadal uważam, że Unia dała nam więcej dobrego niż złego. Ja tez Ci moge powiedziec zebys sie doksztalcil jesli chodzi i UE i przyczyny tej integracji, a nawet o ekonomie tylko po co? A przykład Chile, czy Chin w ogóle mi się nie podoba, bo co z tego, że Chile miało tak wysoki współczynnik PKB i Chiny są mocarstwem jak przeciętnym ludziom żyje się tam gorzej niz u nas... I do tego wlasnie chce doprowadzic Korwin. Nasze PKB wzrosnie ok, ale kosztem ludzi, przede wszystkim tych najbiedniejszych. Po prostu Twój pogląd na temat opieki socjalnej jest zupelnie inny niż mój i o ile przekonania da się zmienić to przeświadczeń się nie da, dlatego też wole zakończyć rozmowe na ten temat, bo wiem swoje a Ty swoje. Akceptuje Twoja opinie i to wszystko.

Co do globalnego ocieplenia to nie rozumiem tylko czemu odnosisz to do UE. Stany to zapoczatkowały i wciągają wszystkie kraje, czemu? Bo istnieje cos takiego jak grupy interesów i nie ważne czy to UE nam narzuca, bo nasi politycy i tak by wprowadzili te ograniczenia... To tak jak powiedzieć, że samochody hybrydowe są bardziej przyjazne dla środowiska. Dla mnie to też bzdura, bo co pare lat trzeba wymieniać w nich akumulatory, których utylizacja zanieczyszcza atmosferę i w sumie wychodzi podobnie... Ja nie mówię, że UE jest idealna, ale jest lepiej jak w niej jesteśmy niż jakbyśmy mieli nie być i tylko to cały czas mi chodzi.

O Chicago Boys słyszałem tylko z opowieści, ale już sobie zanotowałem, zeby w wolnym czasie poczytać.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przygotowywania do zawodów.

Następny temat

Interesuję mnie jedno w sprawie K.O

WHEY premium