SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olympic MMA Spam xXx.avi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 183107

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
znam takiego mózga co się chwalił jak go w aso wydymali jak zobaczyłem fakturę to padłem wymienił sobie wszystko, czego się generalnie w samochodzie nie wymienia nigdy, bo prędzej go ruda zeźre niż to się zepsuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
A tak serio,to moi rodzice maja opla,juz chyba trzeciego i nie narzekaja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
no ja też mam nowokupionego i mnie wprawdzie usiłowali raz wydymać w salonie, ale im nie poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
To normalka,zobaczyli mlodego,napalonego kolesia i chcieli wiecej wcisnac,lub jeszcze wiecej wycisnac,jak wolisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Nie no ja krucjaty przeciw oplu przeprowadzał nie będę, oby Ci się nigdy nie spsuł, stare astry nawet w dieslu potrafiły się ładnie zjeździć, nowymi jeździłem i jakoś nie przekonują mnie.Wsiadasz do opla, forda, fiata, i wysiadasz, nie mają serca te auta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Toż to szwaby na opla, forda, fiata mówią auta dla ludu to jak to może mieć serce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Ostatnio jechałem 26 letnim 124 który miał ze 2 mln km na zegarze i jakoś tak wiało z niego charakterem . W nowych autach tego już nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
A czemu akurat Subaru z japoncow?A Honda,Mazda?co z nimi nie teges?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
tzn. nie mnie, jeno starego - podjechaliśmy na przeglądzik zdrową furką, to ukradli moduł zapłonowy ch**e i wsadzili używany. jak się zorientowaliśmy co się stało to hyc do prezesa i sprawa załatwiona w 5 min. a nowe auta w ogóle są bezduszne więc wiesz ten przynajmniej ma zawias zerżnięty z focusa RS więc się ładnie przód klei jak na taczkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Honda-Rover, Mazda-Renault, niestety mialem mazde jeszcze z lat 90, zaj**ać ją mogłem a jeżdziła, bez plynów a silnik dalej tyrał, skrzynia to samo, nową mpv znajomy kupił i po pół roku pompa poszła się j**ać i klawirka.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przygotowywania do zawodów.

Następny temat

Interesuję mnie jedno w sprawie K.O

WHEY premium