SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olympic MMA Spam xXx.avi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 183246

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Puar dałeś przykład co jeśli pójdzie stomp na szyje,przecież w tajlandi chyba właśnie w szyje tłuką high kicki ,zresztą ostatnio widziałem z okna jak po drugiej stronie ulicy jak się prali nayebani to koleś dostał z 10 takich stompów i wstał chwilę później tak ,że sędzia by to przerwał po maxymalnie dwóch(oczywiście nie wiem czy zęby mu zostały).
No raczej wolałbym dostać stompa niż żeby mi ktoś odgryzł pół szyi

Tak na solówce ustaw się z kimś i mu zaj** low kicka w jajka ,albo ugryź ,zobaczysz reakcje ''tłumu na takie coś''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Puar,pobil Cie kiedys ktos?Napadl,obrabowal,dzgnal nozem,chcialo Cie 3 kolesi wyrzicic z pociagu?Grozil Ci ktos kiedys bronia?Jednak jestem zdania,ze brutalnosc kreci najwieksze gimbusy,co w zyciu nic na oczy nie widzialy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Puar,pobil Cie kiedys ktos?Napadl,obrabowal,dzgnal nozem,chcialo Cie 3 kolesi wyrzicic z pociagu?Grozil Ci ktos kiedys bronia?
Podobno nigdy po tym,nie trzeba było zmieniać pościeli

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Puar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
http://mistrzowie.org/460515/Sedzia-trafiony-oszczepem 

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Czasami high kick albo cios pójdzie w szyję, ale nie czysto bo przeważnie szczęce też się wtedy obrywa. A jak trafi się stompem, piętą, centralnie w krtań to chyba będzie to nieprzyjemne.

Maxwell nie wiem o co Ci chodzi, ale nijak się ma to tematu zasad.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Yo

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Ja się jarałem jedynie jak Seagal łamał ręce na filmach albo jak Jackie Chan bił biednych chinczyków deska do krojenia chleba albo drabina

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam uwielbiałem zawsze filmy z Jetem Li. Pocałunek Smoka wymiata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
pamiętam jeden film co jet li tak zaj**iście po balkonach schodził o ile się nie mylę to od kołyski aż po grób :)

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przygotowywania do zawodów.

Następny temat

Interesuję mnie jedno w sprawie K.O

WHEY premium