SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olympic MMA Spam xXx.avi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181453

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Hahaha,zle mnie zrozumiales z tymi starszymi,az tak daleko nie lecialem,dwa lata starsza gora,haha,a w szkoleniu mlodszej,to sam musisz byc dobry,a zeby byc dobrym,musisz miec warsztat:DA jak nie jestes j**aka,to i mlodsza do treningu Ci nic nie da...No ale piszemy tutaj o seksie,nie zwiazku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
a dwa lata. to jest nic w sumie imo - jam jeszcze tak młody, że nie widać różnicy a w związki się nie bawię - bo nie widzę sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
masz racje,zwiazki sa do dupy...wiem po sobie..;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
ja miałem jeden i był fail taki, że ożesz k***a Puar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
no i widzisz nie warto inwestować w panny, lepiej oglądać mordobicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
ja teraz jestem 2 lata i...do niczego,to nie prowadzi,a wczesniej porazki same.a jak bylem singlem,to i bogaty bylem i swiat widzialem:(((((((((((((((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Cos w tym jest Panowie,cos w tym jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Ten crossfit zaczyna mnie rajcowac,ogladam juz od godziny,zaj**iste rzeczy sa w tym:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Świat sobie możesz widzieć z panną również. Co za problem, byle by Cię nie absorbowała w 100%.
Z niewiastą u boku w tej kwestii jest ten problem, że oprócz swojej własnej realizacji musisz wyglądać jak alfa mejl uber all the others all the time
Jak podołasz to git Ale rzadko to wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Akurat nie wyszlo...moj zwiazek jest blizej ku koncowi,moja laska spi pokoj obok dzisiaj,wiec wiesz...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przygotowywania do zawodów.

Następny temat

Interesuję mnie jedno w sprawie K.O

Wiecej