SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olympic MMA Spam xXx.avi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 183230

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
SAW polecam. 5 g - optymalne pobudzenie, pompa mogla by byc troche lepsza, ale ogolnie wychodzi ekonomiczne.

Białko - biorę plusa z SFD. Jest trochę drozszy od econo, ale ma więcej białka i mniej w/w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
misiek_89
To poleć jakieś budżetowe białko na noc :)



j**ać suple tylko twaróg półtłusty na noc

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24996
Przed chwila pilem WPC Protein Plus - wanilia, nos zatkany bo innej opcji nie widze

Jakie smaki piles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
misiek_89
Stary dobry No-Xplode

eeee miałem od kumpla na spróbowanie, na mnie nie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Nugat, banana, banan-trusk, jagoda. Nugat mi najbardziej przypasował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24996
B-REAL
Nugat, banana, banan-trusk, jagoda. Nugat mi najbardziej przypasował.


Niech Ci bedzie, zamowie na spróbowanie. A co na 2 miejscu stawiasz? To zamowie rozne dla porownania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Reszta smaków raczej podobnie bym stawiał, także tu Ci nie podpowiem. Ogólnie smaki owocowe szybko mi się nudzą no i nie pasują do masła orzechowego

Przy okazji zamówiłem sobie TRX, w poniedziałek będzie u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24996
Moze byc dobry temat, osobiscie stawiam na silke jednak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
najlepszego B-Real
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Siłka głównie, ale myślę, że TRX może być fajnym dodatkiem, zwłaszcza, że można go wszędzie ze sobą zabrać.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przygotowywania do zawodów.

Następny temat

Interesuję mnie jedno w sprawie K.O

WHEY premium