SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR - Rób formę na wiosnę z HI TEC! - 6 osób, 12 tygodni!

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Witam serdecznie, zgłaszam chęć udziału w teście suplementów Hi-Tec.

Spełniam wszystkie kryteria sponsora testu:
- ukończone 18 lat - OK
- co najmniej 6 miesięcy na sfd.pl - OK
- minimum 300 postów - OK

Ankieta
www.sfd.pl/]]]_ANKIETY__TUTAJ_składamy_podania_do_weryfikacji!_[[[-t323656-s99.html#post9

Dlaczego ja:
Obecnie przygotowuję się do zawodów kulturystycznych, dokładniej debiuty, które odbędą się w Gdańsku 1 marca - to będą moje zawody "otwierające" sezon wiosenny i również przewiduję jeszcze kilka startów - kończąc na mistrzostwach polski w kwietniu. Uważam, że może to być ciekawa relacja dla osób mniej lub bardziej zainteresowanych sportami sylwetkowymi, tym bardziej, że będę informował na bierząco o wszystkich moich krokach dietetyczno-treningowych.

Kolejnym powodem świadczącym o mojej kompetentności jest staż na forum i liczba postów. Jestem tutaj stałym bywalcem od wielu lat i również uważam, że wiele osób mnie kojarzy, co jeszcze może przyciągnąć uwagę.

Moją "wisienką na torcie" w tym poście będzie bardzo udany test hi-tec'a, który prowadziłem w 2013 roku wraz z RafalRRRR, kuba_n oraz SneS - był to test redukcyjny, więc mam już w tym zakresie doświadczenie a ponad to był świetnie przeprowadzony i wiele osób traktowało nasz dziennik jako kompendium wiedzy i fajną rozrywkę

LINK do testu sponsorowanego, który miałem przyjemność prowadzić:
https://www.sfd.pl/TEST:_RYWALIZACJA_HI_TEC_REDUKCJA,_pods._str._107-t950288-s107.html

pozdrawiam

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22273
Jestem zainteresowany udziałem w teście "Rób formę na wiosnę z HI TEC!"

- ukończone 18 lat TAK

- co najmniej 3 miesiące na sfd.pl TAK

- minimum 300 wysłanych postów TAK

- uzasadnienie dlaczego JA : Witam. Aktualnie zakańczam okres masowy, chciałbym teraz poprawić swoje braki, doszlifować sylwetkę, moim marzeniem jest wystąpić na scenie, będzie to Męska Sylwetka, nie zawsze pieniążki pozwalają bawić się w Suplementację, wiadomo że dzięki niej efekt ciała, budowy jest inny. I właśnie dzięki Państwu pomocy możliwe jest poprawa sylwetki i większa szansa na lepszą Forme :)
Oczywiście wszystkim życze powodzenia. I czekam na wybór 6 szczęśliwców.

link do ankiety:
https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETY__TUTAJ_składamy_podania_do_weryfikacji!_[[[-t323656-s99.html#post2 

MIkusi^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
-ukończone 18 lat +
- co najmniej 3 miesiące na sfd.pl +
- minimum 300 wysłanych postów +
- uzasadnienie dlaczego JA - ponieważ bardzo by mi pomogły te suplementy, obecnie mieszkam w domu studencki potocznie nazywanym akademik, a postrzeganym jako miejsce gdzie łagodnie pisząc pije się dużo, a ja nie piję alkoholu co oznacza o mojej silnej woli i chęci poprawy swojego wyglądu. Samo przejście na dietę dość dużo kosztuje, przez co ogranicza moje środki. Mam dostęp do profesjonalnej siłowni, mam porządny trening, dobrze dopięto dietę, a w połączeniu z waszymi suplementami będzie naprawdę dużo łatwiej i lepiej.

https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETY__TUTAJ_składamy_podania_do_weryfikacji!_[[[-t323656-s100.html#post1 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
Witam serdecznie, deklaruje chęć udziału w projekcie. Spełniam poniższe warunki :

- ukończone 18 lat
- co najmniej 3 miesiące na sfd.pl
- minimum 300 wysłanych postów

Dlaczego ja? Wiem, że o udział w teście będzie walczyło dużo osób z większym stażem i lepszymi fundamentami, ale postanowiłem spróbować. Aktualnie niski poziom tłuszczu, pozwala mi jeszcze przez około 3 miesiące masować, i wyrobić się na lato z plażową sylwetką. Co mogę zapewnić ze swojej strony? Sumienna relację ze zdjęciami oraz filmami. Kiedyś prowadziłem dziennik treningowy na sfd, jednak przeszkodziła mi kontuzja kręgosłupa (przepuklina). Dlatego, też schorzenie które mnie dopadło, daje mi potężnego motywacyjnego kopa, aby pokazać, że mimo przeciwności losu nie można się poddawać i trzeba działać dalej. Nie będę się dalej reklamował, poprostu napiszę, że jeśli dostane od was szansę, postaram się aby relacja była jak najbardziej sumienna a wszystkim "hejterom" w lato 2015 ze zdziwienia opadną szczęki. Pozdrawiam serdecznie!

Link do ankiety :

https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETY__TUTAJ_składamy_podania_do_weryfikacji!_[[[-t323656-s99.html#post7

Przepraszam za podwójny post, ale w pierwszym zapomniałem linku do ankiety, a nie mogłem edytować. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
Prawdopodobnie jutro wieczorem wrzucimy wyniki naboru - tak więc macie ostatnie chwile na zgłoszenie się do tego ogromnego testu!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć.

Deklaruje chęć udziału w projekcie Rób Formę na wiosnę z HI TEC. Spełniam poniższe warunki :

- ukończone 18 lat - TAK
- co najmniej 3 miesiące na sfd.pl - TAK
- minimum 300 wysłanych postów - TAK

Dlaczego ja?

No cóż, zalałem się jak świniak przez prawie 5 miesięcy przerwy. Powód - prywatne problemy.
Ruszyłem w połowie listopada i udało się wejść w tryb diety oraz treningów na 100%. Potrzeba tych 10% aby wyszła mi redukcja.
Ze swojej strony mogę zapewnić konkretny test, z wypiskami codziennymi, zdjęciami miski, filmami treningów.
Takie testy mnie bardzo pozytywnie nakręcają.

Link do ankiety :

https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETY__TUTAJ_składamy_podania_do_weryfikacji!_[[[-t323656-s100.html#post2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Dlaczego ja?
Aktualnie skończyłem studia w semestrze zimowym (inż) więc będę miał więcej wolnego czasu aby poświecić się miedzy innymi treningom i prowadzeniu dziennika. Z racji, iż nie prowadziłem jeszcze dziennika treningowego mogę wzbudzać emocje niepewności co do mej osoby, ale mogę zapewnić, że jestem systematyczny i odpowiedzialny - ukończone 3,5 letnie studia zaocznie, dodatkowo pracując, w między czasie wygrywając roczny konkurs DROGA NA OLIMP, starając się trenować i odpowiednio odżywiać. próbowałem sił w różnych konkursach między innymi firmy TREC, gdzie dostałem się do pierwszej dziesiątki gdzie poszukiwano kandydatów do poprawy sylwetki - nabrania masy lub zrzucenia wagi. Wygranie sporadycznych konkursów związanych z przyrządzeniem potraw FIT itp

Nie chciałbym tutaj opisywać jakichś niestworzonych historii. Szczerze zachęcam do postawienia na mnie.

ANKIETA: https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETY__TUTAJ_składamy_podania_do_weryfikacji!_[[[-t323656-s100.html#post3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
Grono weryfikatorów naboru do testu sponsorowanego zadecydowało iż OSOBAMI WYBRANYMI DO TESTU "RÓB FORMĘ NA WIOSNĘ Z HITEC NUTRITION" zostali:


1. kotlet95
2. ero24
3. rutkow
4. RafalRRRR
5. NoIzZeR
6. TanQer



Gratulacje!

- Pełne info o prowadzeniu testu sponsorowanego na zasadach rywalizacji Tutaj

- Prosimy o rozbudowane wypiski , najlepiej codziennie, mile widziane bogate foto lub video relacje

- Jeżeli jesteście niepewne diety czy treningu , przed rozpoczęciem testu proszę umieścić je w odpowiednich działach na forum ,by poddać ocenie lub w dziale sponsora tematu.

Poproszę o wybranie w swojej ekipie 1 osoby, która będzie odpowiadała za przesłanie do mnie wszystkich zebranych zamówień w obu turach zamawiania supli: teraz na początku i za około 6tyg w drugim etapie zamówień.
Proszę zebrać: pełne dane adresowe wszystkich testerów + numery tel kontaktowe oraz wybrane zestawy suplementów / odżywek do kwoty 700zł ze strony hitec.pl (tylko i wyłącznie z tej strony bierzecie ceny, proszę nie brać zestawów promocyjnych pod uwagę!)
Proszę o zestawienie odżywek i suplementów wg wzoru:
- nazwa odżywki
- link do niej ze strony hitec.pl
- ilość sztuk
- cena ze strony hitec.pl
- ewentualne dodatkowe info, np. o smaku (minimum 2 , wybrany i alternatywny)


Całość, gdy będzie spisana w np. plik tekstowy - proszę podesłać na mojego maila, którego podam zainteresowanym osobom na pw (wpierw proszę więc o kontakt przez opcję PW)


Jak otrzymam wszystkie dane to podeśle je do osoby , która zrealizuje zamówienie.

Po mniej więcej 6 tygodniach proszę o zebranie drugiej części zamówień - do kwoty ok. 700zł ze strony hitec.pl i podesłanie całości, ponownie z danymi adresowymi i nr telefonu do mnie.
Nie bierzecie pod uwagę zestawów promocyjnych, jak czegoś nie jesteście pewni najpierw pytajcie, potem zbierajcie zestaw w całość.


Start testu powinien nastąpić niezwłocznie po otrzymaniu wygranego zestawu. Ustalcie szczegóły między sobą.



GRATULACJE!

Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-01-18 22:04:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
no szkoda ,ze sie nie udało

Gratki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
łołoło lecimy z koksem panowie , znaczy tylko w przenośni

graty dla wszystkich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy debiuty kulturystyczne 2015 z Hi Tec Nutrition

Następny temat

TANK TOP... feel the power HI TEC NUTRITION

WHEY premium