SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>> TESTY - RYWALIZACJA <<<

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 43902

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11280 Napisanych postów 72478 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 956187
TESTY - RYWALIZACJA!

Witam!
Na początek odsyłam do najważniejszego tematu w tym dziale czyli REGULAMINU DZIAŁU "Suplementacja - NASZE TESTY i promocja" -> https://www.sfd.pl/temat323651 to właśnie tam dowiecie się, kto może ubiegać się o testy sponsorowane, jak i przeczytacie o założeniach i celach działu, czy zobaczycie linki do innych - ważnych tematów.


Założenia i mini-regulamin testów (na zasadzie rywalizacji)
- Do testu, poprzez nabór, zostają wybrane 2 osoby, które równocześnie rozpoczynają i kończą temat testowy. Podczas trwania testu zwycięzcy naboru mają nakaz przestrzegania zasad prowadzenia testów, które znajdują się poniżej w tym temacie i które będą podawane w każdym temacie z naborem.
- W zależności od zestawu testowego: w naborze np. masowym będą mogły wziąc udział tylko osoby, które w ankiecie umieszczonej w tym temacie -> https://www.sfd.pl/temat323656 , podany mają taki sam lub zbliżony cel sportowy (ważne!).
- Ze zgłaszających się w naborze zostaną wybrane 2 osoby, które oprócz tego iż muszą spełniać warunki opisane w Regulaminie Działu (link na początku tematu), będą miały podobne (tj. nieidentyczne lecz zbliżone) warunki fizyczne jak i staż treningowy.
- SUPLE: Obaj testerzy otrzymają taki sam zestaw testowy (te same suplementy/odżywki, tej samej firmy), w późniejszym terminie ten punkt będzie zapewne zmodyfikowany i jak pomysł się sprawdzi, to na pewno będzie można oczekiwać testów (na takich samych zasadach) ale z użyciem np. podobnego zestawu, różniącego się tylko inną formą kreatyny; tak by porównać np. TCM vs CEE; stack X vs stack Y (itd.).
- TRENING: Moderatorzy działu przy ogłaszaniu naboru będą decydować czy w topicu testowym obaj testerzy będą trenować takim samym planem treningowym np.splitem (lub trochę zmienionym w zależności od upodobań/możliwości sprzętowych/czasowych), czy będą mogli trenować różnymi planami treningowymi, np. Split vs HST, FBW vs HST, itd. Co nabór będzie podane takie info. Oczywiście nie oznacza to iż my z góry narzucamy dokładne plany treningowe z podanymi ćwiczeniami czy ilościami serii.
- DIETA: Z racji iż będziemy starać się wybrać osoby o podobnej budowie ciała i warunkach fizycznych, tak więc i sposób odżywiania/dieta mają być podobne lub z delikatnymi różnicami; wcześniej każdy z dwójki testerów będzie zobowiązany do wrzucenia, do działu "odżywianie" swojej diety (więcej o tym poniżej w 'zasadach').
- SUPLEMENTACJA: dawkowanie i sposób stosowania suplementów będzie z góry ustalony przy ogłaszaniu naboru, jeżeli komuś nie przypasuje takie dawkowanie - nie zgłasza się do naboru.
- NAGRODA DLA ZWYCIĘZCY: na koniec każdego testu - rywalizacji, zostanie wybrany zwycięzca, który otrzyma jakiś drobny upominek od grona moderatorskiego, sposób wybierania zwycięzcy jak i ewentualna nagroda (np. mała puszka białka, kreatyny, lub coś innego np. podpis pod nickiem na określony czas, itd.) będą podawane w każdym z naborów , na bieżąco.
- BONUSY W TEŚCIE: by test był w miarę przejrzysty, zezwalamy na umieszczanie tylko:
* filmików z treningu (żeby oceniać technikę ćwiczeń)
* fotek własnej sylwetki
* fotek innych niż własnej sylwetki, czyli np. fotek jedzenia, z treningu, innych luźniejszych fotek - z umiarem i sensem! (nie chcemy wprowadzać ograniczeń, ale jak będziemy do tego zmuszeni to wprowadzimy)
* oraz z racji iż temat taki może mieć bardzo dużą oglądalność, jak i cieszyć się sporym zainteresowaniem spam w nim zostanie ograniczony, interesują nas przede wszystkim konkrety!
- W sytuacjach spornych, niejasnych głos decydujący i ostateczny posiadają moderatorzy działu testowego: banan, ojdan i miętki!Zasady prowadzenia testów - rywalizacji
1. Są to testy na zasadzie wspólnej, zdrowej rywalizacji.
2. Dwóch zwycięzców naboru prowadzi wspólnie JEDEN topic testowy.
3. Na pierwszej stronie tematu znaleźć się muszą:
- post z powtórzoną ankietą
- fotografie sylwetki na początek i koniec testu (na podobnym tle i w podobnym oświetleniu) w następujących pozach:
a) przód luz
b) tył luz
c) bicepsy przodem
d) bicepsy tyłem
e) klatka piersiowa bokiem
f) najszerszy grzbietu tyłem
g) triceps bokiem
h) mięśnie nóg
Tutaj poprawne fotki z pozowania do wglądu -> https://www.sfd.pl/temat39775/
Na zdjęciach robionych zarówno PRZED jak i PO teście ma być widoczna kartka z napisaną datą robienia fotek (duża i widoczna)
- fotografia otrzymanego zestawu testowego i krótka charakterystyka produktów (jak zestaw będzie identyczny, wystarczy iż taką charakterystykę zamieści jeden z testerów)
- plan dietetyczny (wcześniej umieszczony w dziale 'odżywianie' do oceny; w naborze po ogłaszniu wyników należy podać link do działu 'odżywianie' i zamieszczonego w niej tematu ze swoją dietą)
- plan treningowy

- rozpisaną suplementację, podaną podczas ogłaszania naboru z ewentualnymi drobnymi korektami (mowa o suplementach)
4. Przypominamy o zobowiązaniu rzetelnego prowadzenia topicu testowego z uzupełnianiem fotografii/filmów (wg zasad opisanych w regulaminie) i udzielaniem się w danym temacie przynajmiej co 1-2 dni.


Wszelkie pytania TUTAJ -> https://www.sfd.pl/temat323659 lub
tu -> https://www.sfd.pl/temat344870


!! Zastrzegam wprowadzenie jeszcze dodatkowych zmian w regulaminie, ponieważ został on stworzony dziś od rana przeze mnie w pracy i przedyskutowany z kilkoma osobami, ale nie wszystkimi; póki co jest to wersja 1.0 !!Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie pomysłu bez zgody autora zabronione. :)


Zmieniony przez - Banan w dniu 2014-09-12 15:00:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czym połykać/przepijać kreatynę ? ! ? !

Następny temat

dawkowanie hp i cp

WHEY premium