SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr. Olympia PHIL HEATH

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 685011

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731772
Nie mowie tylko o lapie ale o calosci. ale nawet w stosunku do calej sylwetki Cutlera reka mi sie bardziej podoba. Ale przedramiona Heath ma kosmiczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12963
mada faka pewnie ma w nadgarstku wiecej niz ja w bicu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 398
..tez jestem zdania,ze czas Cutlera dobiegl konca glownie dlatego,iz brak mu estetyki,ktora zatracil kosztem masy chcac walczyc z Colemanem..szkoda mi go bo mysli,ze odzyska tytul,co jak wiemy jest malo prawdopodobne...mysle,ze czeka go los Colemana..przegrana z 2.miejsca a potem juz poza podium.
Phil jest genialny choc ja osobiscie mam go za Fremanem na ostatniej Mr.O glownie za nogi,ktore mial gorsze..zreszta Wolf tez powinien byc za Tony'm bo ten zagral zyciowke a mialem wrazenie,ze Wolf wygladal lepiej w zeszlym roku.
Teraz Phil bedzie trenowal rok i wystapi tylko na Olympii..az strach pomyslec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
tak patrze teraz na te fotki i zastanawia mnie jedna rzecz , czy phil przypadkiem przez swoj szkielet nie popadnie w jakas masowa paranoje i nie spieprzy sylwetki tak jak ron ;/ , przy takim progresie i pauzując starty na cały rok do o , to na o 10 bedzie poprostu ogromny , no ale coz , ron cos spieprzyl , flex cos spieprzyl , moze philowi jednak sie uda ...

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100758
co ron spieprzyl ?

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Tez nie wiem co spieprzyl 8krotny Mr. Olympia. A Flex?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Zatracił resztki estetyki, definicja tez siadła. Jeśli przy takiej masie nie był w stanie tego utrzymac powinien spróbować to zrobić przy nieco mniejszej wadze (Ron).

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28379
Nicze a wziołes pod uwagę min to że Ron swój wiek juz ma, co moze wiazac sie z tym ze ciało juz ma dosyć chemii i poprostu nie ma juz opcji żeby był w formie do jakiej nas przyzwyczaił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Wziąłem, ale mimo wszystko mógł spróbować, moim zdaniem źle zrobić że pozostał przy takiej masie.

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 398
..osobiscie uwazam,ze to wlasnie masa zapewnila Ronniemu ostatnie kilka tytulow,miazdzyl najlepszymi plecami ever,niesamowite nogi...wiadomo talia poszla w odstawke ale wydaje mi sie,ze dobrze zrobil...Phil szybko dojdzie do optymalnych obwodow dla jego szkieletu i bedzie jedynie dbal o kondycje i jak najmniejsza talie aby wydac sie szerszym...wygrana Dex'a duzo zmienila w sposobie myslenia zawodnikow,wiedza,ze nastal czas estetyli,proporcji,kondycji...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MP w fitness sylwetkowym pytania

Następny temat

Największa kulturystka świata.

WHEY premium