SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr. Olympia PHIL HEATH

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 684829

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1003 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14294
najlepsze łapy ever.

badaj moją forme SYNU
http://www.tinyurl.pl/?GYnVt7V0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
Zgadzam się z dragonikiem, IMHO jakby postawić Ronniego w najlepszej formie obok Phila ten drugi by znikł. Phil ma tendencję do wyglądania prze***anie, gdy pozuje sam, przed zawodami, na zawodach przy reszcie konkurencji czar pryska.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Każdy ma prawo do własnych idoli i opinii. Moim zdaniem takie zdjęcia nic nie oddają, patrz Wolf, patrz James, na zawodach ten urok przepada. Owszem Phil robi na mnie wrażenie ale do trzech spośród czterech z ostatnich zwycięzców Mr O nie dorasta. W mojej opinii Mr O Phil zostanie tylko wtedy gdy trafi w taki zbieg okoliczności jak Dexter.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
phil ma dużo większy potencjał niz dexter, jest młodszy, ma mniejszy staż więc moze jeszcze duzo namieszać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16407
z ronem nie ma co go porownywac. szkoda ze obrecz barkowa waska przez co lapy jeszcze wieksze sie wydaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Ciezka sprawa wymienic top5, moze wymienic tych ktorzy mogliby walczyc o to miano, oprocz Phila: Levrone, Coleman, Flex, Taylor, Priest, Savolainen, Greene. Mnie zawsze podobaly sie najbardziej krotkie, nabite az po nadgarstek lapki - pewnie dlatego, ze ja mam dlugie i plaskie.

Wracajac do Phila AC to dla niego bardzo wazne zawody. Mam nadzieje, ze wszystko tym razem, w przeciwienstwie do Olympii, pojdzie zgodnie z planem. A wtedy IMO jest w stanie wygrac te zawody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080


a propos krotkich nabitych lapek , btw genialna fotka jak dla mnie - priest ''best'' guns ever i platz best uads ever :D

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2350
Ma wąski szkielet i przez to łapy wizualnie wyglądają na większe.
Weżcie miarkę i je zmierzcie,nawet pierwszej piątki by nie było.
Porównywanie go do Rona do żenada.
Coleman miał z 5 cm więcej,przy ostrej rzeźbie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388277
a postaw ich kolo siebie a nie zlepiaj 2 rozne fotki, z roznych odleglosci.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MP w fitness sylwetkowym pytania

Następny temat

Największa kulturystka świata.

WHEY premium