SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr. Olympia PHIL HEATH

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 684866

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
dobry zawodnik, na masie tez za***iscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2505
zna ktos jego obwody i wyniki silowe???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3377
fajny symetryczny zawodnik, licze na niego....

Harder,better,faster,stronger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Za***... wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie da się ukryć,że koleś wygląda za***iście,chociaż ciężko też powiedzieć jednoznacznie,że wygra (w przyszlości) MRO,czego mu życze z calego serca...bo już mam dosyć patrzenia na te zapasione sylwetki "kulturystow" XXIw., gdzie liczy się tylko masa i coraz to większe rozmiary, a estetyka idzie na drugi plan!!!pozdro.

Zmieniony przez - Cichyq1 w dniu 2008-01-01 02:08:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26584
Fajna symetria... kolego masz racje z tymi wypasionymi i to ze definicja schodzi na bok ale taki urok kulturystyki i nadmiernego rozwoju

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28881
definicja schodzi na drugi plan? Boże jak ja nie znoszę tego ******lenia w dupie byli i g**** wiedza. co do Phila to ***any jest olbrzymi ale zobaczymy na zawodach bo klata w niektórych pozach trochę psuje wygląd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26584
H2 zaczynasz jechac? nie rób się znawcą którym nie jesteś... ja tez sie nie znam ale tez moge ci kilka słów powiedziec lecz szkoda zawalac temat chodzi mi oto ze kiedys np w latach 70-80 nie było bicepsów po 60-65 nie bylo aż tak wydentych brzuchów wiadomo czym to jest spowodowane nadmiernym rozwojem... i skutki czegoś... ale np teraz dla mnie wyglada dziwnie wydenty brzuch i lapa po 65 coraz bardziej ninaturalne... sadze jescze troche i 70 bedzie standardem... pozdro

Zmieniony przez - RynkowskiD w dniu 2008-01-01 15:43:53

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
Ja nie mogę! Nie sądziłem że można tak fajnie wyglądac. Gigantyczne łapy i przy tym fajne proporcje. Dla mnie wygląda lepiej od Martineza. Lubię zawodników którzy potrafią tak zaskakiwac.

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2656
No nie powiem z obecnych zawodnikow robi najwieksze wrazenie, ja w ogole nie wiem jak mozna przyrownac Cutlera do niego? Wstyd i smiech na sali po prostu, miazdzy Cutlera pod kazdym, doslownie kazdym wzgledem. Ale niestety chyba przesadzil z rozwojem miesni posladkowych wielkich, sa mega wielkie, zwrocie uwage jak idzie bokiem, jak ta wielka du.pa odstaje, wlasnie to mi sie tez nie podoba u dzisiejszych kulturystow, przerost posladkow no i bebna tez, miejmy nadzieje, ze mu beben wiekszy nie urosnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MP w fitness sylwetkowym pytania

Następny temat

Największa kulturystka świata.

WHEY premium