SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr. Olympia PHIL HEATH

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 684875

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11585
2 głownych kandydatow do statuetki w przyszłym roku, tutaj lepszy Heath...

Pacjent17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Na podstawie tych fotek cięzko jest ocenic, kto jest lepszy

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
jak victor przy***ie forme jak zeszłego sezonu i jak phil dowali równie dużo do swoje jsylwetki to będzie co oglądac na olimpii


są podobnie zawaleni masą więc trudno cos powiedziec kto lepszy zwłaszcza że w formie startowej najlepiej będzie można porównac rzeźbe/gęstośc

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-10-20 20:03:39

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28379
No myśle że jeszcze na Victorze jest brzemie kontuzji ale gora i tak wyglada niezle Phil również forma kozacka... Cóż to bedzie za olimpia Vic, Phil, Kai, Wolf, Dexter oby tylko trafili z forma i nie borykali sie ze zdrowiem to będzie wspaniałe widowisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3721
fest fes fest a fest phil ma małą klatke w porownaniu do innych,,, ni to na boki rozciagniete ni na dlugosc ,,, genetyki sie nie zmienia, coleman z niego nie bedzie ale zycze mu duzo dobrego bo to dobry zawodnik

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926


mówi się ze mała klatka... ale za***iście wygląda tak napakowana i pocięta i z takimi "oryginalnymi" kształtami, jakimi natura obrdarzyła phila jego włokna mieśniowe klata to jest mocna strona, ma tez łapy ja kosmita, nie kloce ale pocięte tez nietypowo, ułożeine jego mięśni jest na tyle odmienne ze robi porażające wrażenie, klatka, motyle przechodzące zaraz w barki jak kule armatnie. Choc martinez wydaje się lepiej zbudowany (szerszy) to i tak heath ma tyle mięcha że na szrokości zbyt dużo nie traci, jak mówiłem ,wyróżnia się z tłumu z tymi kształtami.

Martineż ma dużą mase i nie zbyt zatłuszczoną, kto wie co z niego wyrośnie za rok przy formie startowej.



Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-10-20 22:42:26

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-10-20 22:43:25

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aktualnie Phil wiele lepszy od Martineza!
Klasa wyżej IMO.

Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2008-10-20 23:30:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
aktualnie tao samo zdanie mam
ale to aktualnie , wiemy po czym jest Martinez , i wiemy ze bedzie ostro walczyl

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MP w fitness sylwetkowym pytania

Następny temat

Największa kulturystka świata.

WHEY premium