SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr. Olympia PHIL HEATH

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 685005

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36050
a może i 10 razy wygrać, jeżeli nie znajdzie się godny następca ;]

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7996
ilość statuetek nie odzwierciedla klasy zawodnika
taki Flex, Levrone,nie zdobyli zadnej Olympii
a wcale nie odbiegają od Jaya
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3721
te statuetki na starość wyrzucone beda do kosza.
moim zdaniem nie wyroslo jeszcze drzewo z ktorego zrobiono by mi trumne. ich za to sa juz wylakierowane <lol2>

p.s chwila refleksji :D

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
raadzixx nie chodzi o statuletke jako sama w sobie a tytuly ktore ktore zostana na zawsze

Nie neguje tego ze Jay slusznie zdoby swoie tytuly ale chodzi mi o to ze jak tak dalej pojdzie to ma szanse dogonic Doriana,Arnolda,Lee czy tez Ronniego a moim zdaniem daleko mu do nich dlatego mysle ze lepiej by bylo dopoki nie znajdze sie godny zawodnik ktory mogl by do nich dolaczyc przyznawac je co roku innej osobie(niestety jest to nie mozliwe zapewne)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19085
Czyli wedlug Ciebie pomimo tego, ze jest najlepszy, daje z siebie wszystko i haruje jak wol to nie powinien otrzymywac nowych statuetek? Porazajaca logika.

Zmieniony przez - qbec52 w dniu 2011-05-07 17:06:28

Zmieniony przez - qbec52 w dniu 2011-05-07 17:10:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388278
no ta, bo by dogonil doriana ktory byl 6x mister olimpia, tylko ze ten 6 raz byl bez polowy reki z brzuchem jak u krowy i nagannej formie, gdzie na scenie spokojnie zjadalo go 2-3 gosci, co to sa jakies gwiazdy dla ciebie? colemanowi przez pare lat deptal po pietach az go w koncu przeskoczyl, to chyba cos znaczy.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
qbec52:
kazdy z nich wyprowa sobie zyly na treningach,a to czy jest najlepszy to akurat jesrt pojeciem wzglednym,poza tym nie napisalem ze jest wedlug mnie najlepszy tylko to ze nie neguje tego ze wygral swoie tytul poniewaz nie mam zamiaru poleminowac ze decyzja sedziow (2006 moim zdaniem to Ronni powinien poraz 9 zdobyc Sandaowa,co do 3 pozostalych tytow mniej lub bardzej ale zasluznei je zdobyl)
btw jeszcze pare lat tem tu na forum wiekszosc jechala po nim a teraz wychwalaja go ponad niebiosa

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388278
nikt go nie wychwala, tylko na chwile obecna nie ma mu rownego i tyle.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jest lepszy
Culter przynajmniej na ostatnich Olympiach

mimo ze jestem zwolenikiem sylwetki bardziej jaka prezentuje Phil to teraz jednak odbiega od Jay'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
To kto jest leprzy okaże sie na scenie ,troche bezsensu robi sie to wykłucanie.Jedni wolą Phila inni Jaya.

Ja jestem calym sercem za The Giftem - mój ulubiony zawodnik :)

Mam nadzieje ,że nie bedzie on kolejnym "nieukoronowanym Mr.Olympia" jak Levrone,Flex,Nubret czy Ray.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MP w fitness sylwetkowym pytania

Następny temat

Największa kulturystka świata.

WHEY premium