SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr. Olympia PHIL HEATH

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 684821

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Bary male , klata waska i to wszystko czego bedizemy sie czepiac do konca jego kariery

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
"klatkę ma fenomenalną , nie wiem co wy od niej chcecie, poprostu przyczepy wąsko rozstawione i trudno mu ją poszerzyć "

na zawodach zdarza sie, ze ta klata mu "znika" po odwodnieniu, np. na Olympii tak było.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3721
widać jak bardzo sie znacie

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 455 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21625
znacie może aktualne wymiary phila?

"Człowiek, który kiedykolwiek********* sport, nigdy już nie będzie taki sam.
Są rzeczy, które zostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Nie, Phil nie ma slabych barkow tylko wasko rozstawione obojczyki - tak to jest roznica ! Barki ma bardzo dobrze rozbudowane jezeli chodzi o mase miesniowa

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
W jednym wywiadzie z nim słyszałem jak się wypowiadał, że będzie teraz pompował klate i łapy na okres letni, ale ile w tym prawdy to nie wiem

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1003 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14294
łapy? ****a styka już bo będą większe niż udo

badaj moją forme SYNU
http://www.tinyurl.pl/?GYnVt7V0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
j/w Spompowany. Wydaje mi sie, że jest to coś czego Phil nigdy nie przeskoczy, z genetyką sie nie wygra. Inaczej to miałby szerokie barki a Wolf duże łydki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
rozwalił system :D hehe Świruje.
Będzie walczył o zwycięstwo na Mr.O każdego roku i wygra też pewnie nie raz chyba, że jakiś nowy Coleman się narodzi :D

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7775
mam nadzieje, ze kiedys bedzie mial tak masakryczne bary, ze w proporcji do waskiej talii bedzie wygladal zayebiscie szeroko
jak dla mnie gosc material na top1
PS swoja droga ciekawe, ze murzyn, a ma jasne oczy lol

Słabą genetykę można zrekompensować wiedzą i doświadczeniem

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MP w fitness sylwetkowym pytania

Następny temat

Największa kulturystka świata.

WHEY premium