SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr. Olympia PHIL HEATH

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 685197

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
3/4 pro ma od niego lepszą talię na pełnej masie. Przykładowo z brzegu łapiąc Heath, Dohne, Curry, Martinez. Nawet kwadratowy Cutler.

Lekko odbiegamy, bo temat o Philu, a rozmawiamy o Kaiu.

Suchinho
Oba widziałem

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-09-07 17:19:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
Grings chodziło mi o talie jak zawodnicy stoją przodem , nie bokiem , nie tyłem , tylko przodem.

nie pisałem o brzuchu i mięśniach brzucha bo to że każdy, każdy ma wy***any bęben to chyba wie ten kto śledzi ich na scenie i poza nią. Kai ma szeroką talie według mnie . Phil może i też ale ma jej lepszy kształt.

Phila stawiam wyżej od Kaia według mojego systemu oceniania , a według innych może być Phil może być dużo niżej w ich rankingu.

Tak czy siak ... Jay wygra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 338 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5901
Dohne jest nic nie warty, odciąć hormony i zostanie 70kg gość, z resztą tak jak Heath. Kulturystyka kiedy nawet po odcięciu hormonów sylwetki +/- zostawały skończyła się w latach 80

Zmieniony przez - Gringerss w dniu 2011-09-07 17:49:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najbardziej wydęty bęben ma Martinez co widziałem na żywo na spotkaniu po Olympii 2006 i pod bluzką miał ósmego pasażera Nostromo na maksa.
A na scenie Martinez potrafi flaka utrzymać tak jak Cutler.
Też wydaje mnie się że kulturystyka była najlepsza w latach 1990-2002 chociaż forma spuchniętego Rona z 2003-4 też była ciekawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha, co do DOhne to komentujemy raczej kulturystykę męską a nie kobiecą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
warto tez pamietac o przeponie-czyli miesniu poprzecznie prazkowanym-czyli takim samym jak miesnie szkieletowe.
przepona jest miesniem oddechowym,oddziela jame brzuszna od klatki piersiowej-do tego rozciaga sie od zeber po obu stronach az po odcinek ledzwiowy.
i jako miesien tez sie rozrasta od bialka i innych supstancji wplywajacych na rozrost miesni szkieletowych.
dlatego tez wplywa na talie i rozdete brzuchy....
jest miesniem wlasciwie niezaleznym od naszej woli-bo bysmy sie udusili podczas snu ale tez mozna ja posrednio napinac(razem z brzuchem i innymi miesniami oddechowymi,czyli piersiowe wieksze i mniejsze,najszersze,zebate itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
a czemu talie kulturystow z lat 80 90 tak diametralnie sie roznia od talii dzisiejszych? przeciez w czasach arnolda, zane, columbo tez uzywali saa a ich talie byly jak u os.

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale nie było nadużywania hormonu wzrostu i insuliny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
A ja się poważnie zastanawiam czy nie jest to jednak bardziej kwestia dużo większej masy dzisiejszych kulturystów ...

Szkielety mają takie same, a dodatkowe 20-30kg nie pójdzie przecież tylko w barki i klatę gdy w latach 80 też nie mieli ich małych ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A rozrost organów wewnętrznych ? Takich jak wątroba , żołądek ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MP w fitness sylwetkowym pytania

Następny temat

Największa kulturystka świata.

WHEY premium