SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr. Olympia PHIL HEATH

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 684854

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
gdyby u Jaya nie bylo "wow factor" to by nie byl 4 krotnie Mr Olimpia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
a jednak "wow factory" nie ma, a 4x Mr. O jest

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771
j/w
I Jay wygra kolejny raz. Czego mu zycze, bo w obecnej stawce jest najlepszy. ( i do "klocka" mu daleko) No chyba zeby zawalil totalnie z forma ( w co watpie) to Heath moze sie przemknac na pierwsze miejsce czego w rzeczywistosci bym nie chcial. Wolf lub Martinez godniej nosiliby korone Mr.O, ale na tak wysoka forme zeby wygrac te zawody raczej juz u nich nie licze, chociaz nie skreslam calkowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
nie okłamujmy sie phil z roku na rok robi niesamowite postepy, czego nie można powiedzieć o jayu, mam nadzieje ze w tym roku odbierze mu sandowa i szybko go nie odda:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388278
wąski aka heath jak bedzie chcial byc szerszy to mu ciaza wskoczy, wiec moze robi jakies tam postepy, ale jaya nie przeskoczy.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3332
Phill robi postępy ale co z tego skoro wciąż Jay jest wyraźnie lepszy. Co z tego skoro 90% stawki jest szersza i ma lepszy szkielet. To jest wada która moim zdaniem nie powinna dawać mu tytułu najlepszego kulturysty świata. To ma być z założenia nie tylko świetnie przygotowany kulturysta , ale najbardziej kompletny i (kiedyś chyba) proporcjonalny , a barki i ramiona Philla niewiele mają z tym wspólnego . Possible , też bym chętniej widział któregoś z tych dwóch a szczególnie Martineza który ma obecnie najlepsze kształty i szkielet ... no ale wiadomo, problemy , nogi itd..

Train hard to the pain like a freak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771
Popieram. Ale jezeli cos sie stanie z Cutlerem, tak jak pisalem, - nie zrobi odpowiedniej formy, jakas kontuzja ( odpukac) zrezygnuje ze starotw ( kto wie...) to zostaje tylko Phil, tylko on w najblizsze przyszlosci moze zdobyc ten tytul, a wedlug mnie nie powinien nigdy. Ale nie ma obecnie nikogo kto moglby Jaya zastapic. Nie chcac sie powtarzac na Martineza i Wolfa raczej nie licze. Kiedys myslalem ze Centopani moglby zostac nr.1 i godnie nosic tytul Mr.O. Ale jednak zbyt duzo wymagalem i wierzylem w niewykonalne. Jego sylwetka, ksztalty, nie podobaja mi sie absolutnie. I nie obrazajac go, smialo jego mozna nazwac wielkim "klocem". Gdybym robil rysunek jego postaci, moglby ryswac go tylko liniami prostymi . Wedlug mnie Evan jest "kanciasty" i plaski.
Tak wiec na horyzoncie nie ma nikogo, pozostaje tylko Heath. I jezeli zdobedzie kiedys tytul( majac na uwadze to co napisalem o Cutlerze), bedzie to chyba najlepszy z mozliwych wyborow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3332
Według mnie również nigdy nie powinien, bo pomimo kilku naprawdę mocnych stron jest szalenie niekompletny i nieproporcjonalny .
Bo Evan jest kanciasty i płaski :P By być naprawdę wyjątkowym musiałby zachowując obecną talię dołożyć pół tony mięsa na szkielet by wyglądać jak kompletny freak.
Possible, zawsze zostaje jeszcze Nasz kolega z forum który wspominał , że i bez koksu będzie miał lepszą sylwetkę niż Coleman i wygrywać będzie

Train hard to the pain like a freak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388278
ale strongzonk chce dopiero wyjsc na scene ifbb po 2016, wiec jeszcze 5 olimpi przed nami, jaya czeka nie lada wyzwanie...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 556 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7294


Mr Olimpia 2011

GO HARD or GO HOME.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MP w fitness sylwetkowym pytania

Następny temat

Największa kulturystka świata.

WHEY premium