Zagraniczne media obiegła sensacyjna wiadomość! Phil Heath (39 l.) być może niedługo pokaże się w nieco innym wydaniu. Pewien fan zasugerowali Philowi na Twitterze, by dołączył do WWE!

"Tak bardzo uwielbiałem patrzeć, jak wygrywasz statuetki Sandowa, jednak myślę, że ludzie muszą pamiętać, że byłeś / jesteś także sportowcem. Nie miałbym nic przeciwko temu, abyś przeszedł do @WWE na jakiś czas i zdobyć jeden lub dwa pasy. Fani Wrestlingu nigdy dotąd nie widzieli kogoś takiego jak TY "

Wywołany do tablicy Phil odpowiedział:

"Jeśli moje plecy i biodra to zniosą, to bez dwóch zdań."

Oglądając walki zapaśnicze byliśmy nie raz świadkami tego, że wiek to tylko liczba. W sumie, jakby się zastanowić to fan ma rację. WWE na pewno nigdy nie miało w swoich szeregach tak umięśnionej postaci jak Phil Heath. Oczywiście obecne supergwiazdy są również imponujące, ale Heath zdecydowanie by się wyróżniał. W końcu, aby wygrać siedem tytułów Mr. Olympia, musisz być naprawdę wyjątkowy ...

Phil pojawił się w odcinku “Monday Night RAW” ze swoim kolegą i zawodowym zapaśnikiem Mojo Rawleyem. Prawdopodobnie już wtedy zaczął się zastanawiać, czy warto wystąpić jako wrestler. Pytanie więc brzmi… Czy jest szansa, że ​​zobaczymy, jak Phil Heath wykorzystuje swoje talenty, aby walczyć w WWE? Co o tym myślicie?

Komentarze (8)
alexus

czyżby kasa się kończyła??

1
albert9292

Raczej źródo jej dostarczania. W końcu będzie schodził na bok co równa sie mniejszy hajs. A w wwe jednak będzie ciekawą postacią :)

0
lordknaga

Phil heath i talenty? przciez on jest bodybuilderem, wiec talenty do czego? :-D maskulatura to jego talent?? z wwe by mial w cholere wiecej siana niz z bb, taka prawda, w ameryce, wrestling ma duzo wieksza oglandalnosc.

0
seba5700

Przecież on na zdjęciu na jednym z byłych moderatorów forum (OloKK) wyglądał już jak dziecko przy dorosłym, nie mówiąc o potężnych wrestlerach WWF. Szybkości ani zwinności nie pokaże, może najwyżej coś tam człapać i prężyć mięśnie, tyle, że to taki malutek. Jeżeli ma robić wrażenie bicepsami, to przy jego wzroście chyba tylko walka z Tyrionem Lanisterem wchodzi w grę.

0
Kaziupir

Przecież WWE to zwykłe przedstawienie, chodzi tylko o show. Wyjdzie taki przypakowany gość i ludzie oszaleją.

0
seba5700

Wiadomo, że show, ale aktorzy w tym spektaklu prezentują różne walory bojowe, albo są wielcy, albo szybcy, albo niezwykle sprawni. Taki przerośnięty kurdupel może prezentować wyłącznie walory komiczne - rozbawiać gawiedź. Nie widzę potencjału marketingowego, aby go stawiać w roli zwycięzcy czegokolwiek.

0
Bull

brakuje mu na to minimum 15cm

0
domosos

Do wwe moze iść, bo nawet w naszych freakch by miał problemy z tą masą.

0