Zagraniczne media obiegła sensacyjna wiadomość! Phil Heath (39 l.) być może niedługo pokaże się w nieco innym wydaniu. Pewien fan zasugerowali Philowi na Twitterze, by dołączył do WWE!

"Tak bardzo uwielbiałem patrzeć, jak wygrywasz statuetki Sandowa, jednak myślę, że ludzie muszą pamiętać, że byłeś / jesteś także sportowcem. Nie miałbym nic przeciwko temu, abyś przeszedł do @WWE na jakiś czas i zdobyć jeden lub dwa pasy. Fani Wrestlingu nigdy dotąd nie widzieli kogoś takiego jak TY "

Wywołany do tablicy Phil odpowiedział:

"Jeśli moje plecy i biodra to zniosą, to bez dwóch zdań."

Oglądając walki zapaśnicze byliśmy nie raz świadkami tego, że wiek to tylko liczba. W sumie, jakby się zastanowić to fan ma rację. WWE na pewno nigdy nie miało w swoich szeregach tak umięśnionej postaci jak Phil Heath. Oczywiście obecne supergwiazdy są również imponujące, ale Heath zdecydowanie by się wyróżniał. W końcu, aby wygrać siedem tytułów Mr. Olympia, musisz być naprawdę wyjątkowy ...

Phil pojawił się w odcinku “Monday Night RAW” ze swoim kolegą i zawodowym zapaśnikiem Mojo Rawleyem. Prawdopodobnie już wtedy zaczął się zastanawiać, czy warto wystąpić jako wrestler. Pytanie więc brzmi… Czy jest szansa, że ​​zobaczymy, jak Phil Heath wykorzystuje swoje talenty, aby walczyć w WWE? Co o tym myślicie?