SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa bez jesiennej deprechy by PawelSzevc %-) podsumowanie str. 70

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
w mc sam widze, że znów do końca sie nie prostowałem i ostatnie 2 powt. spierdzielone, ale ogólnie chyba nienajgprzej, może bic i QŃ mnie nie zabiją


KO nie wiem jakim cudem, jak mi działa wszystko, próbuj do skutku


szajbus czasem rzuce okiem na pewno, choc nie oge dokłądnie podać jak często, bo ostatnio ilość obowiązków rozwala mnie. Blog, dział fitmaxa, nauka, treningi, dieta teraz jeszcze FM, szok
a czemu nie założysz bloga na sfd? na pewno miałbyś większy ruch, więkzą ilość doradców, a i wsparcie większy by było, przynajmnmiej z mojej strony, bo tam nawet zarejestrowany nie jestem

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2009-12-15 20:52:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1050 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13714
Paweł tak jakoś wyszło, małe jest tamte forum, ale cóż... jeszcze tydzień będe prowadził napewno tam wypiski, a później będe chciał jakiś TEST zrobić lub BLOGA 45 dniowego na sfd, a później tutaj zrobie dziennik... Kiedyś miałem, ale jakoś "mało doświadczony" byłem i trochę lipka wyszła...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Sądząc po filmikach, szczególnie po MC - to możesz tam jeszcze dołozyć, bo widzę że za łatwo Ci to idzie ;)



Zmieniony przez - P4TR Nr.1 w dniu 2009-12-15 21:27:38

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
w FM czym grasz?
ja zacząłem Manchesterem City ostatnio, ale coś łatwo idzie, Adebayor i Tevez po ok 40 bram na seznon strzelają, do tego Santa Cruz co chwila z ławki coś strzeli, pakę zrobiłem sobie niezłą - Fabregas za 74 mln, Ribery za 30 mln, Silva za 30 mln, Czyhrynskyj za 30 mln, Riquelme za 6 mln, pierwszy sezon elegancko grał, teraz już mi się postarzał i ławę grzeje.



pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
będę dokłądał, będę, narazie technikę dobrą chcę wypracować Co by konik za bardzo nie krzyczał


to nie football menager tylko firma perfum kozaku

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2009-12-15 21:39:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
FM perfumowy biznes PAwełka:D:D:D


ale jaka wylewna odpowiedź Konia była, jak myślał, że to Football manager:D


czekam na foty michy :D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
fot michy specjalnie nie dawałem, żebyś czasem też w innych celach zajrzała

padają mi namiętnie powiadomki i znów CIe nie mam, wyślij mi tutaj albo na PW link do dziennika swojego

koń jak najbardziej, apmiętam jak z OU robił w tamtym roku(chyba) test, to wymiatał w FM tak, ze jadł po 2-3posiłki na wiecej nie miał czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
ja piernicze


PAweł link mam w podpisie:D:D:D

i zaglądam do Ciebie zaglądam, nawet jak nie ma fot:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
ok, wiec skorzystam z podpisu, sorry nie zauwazyłem

miło mi, że ktoś śledzi, nawet jeśli wpisów nie ma zbyt wielu to zawsze jakis ruch


a że osób coraz więcej to może w kolejnej odsłonie już będzie Mega-dziennik mega masa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
to ćwiczenia z hantlem ciekawe, nigdy nie robiłem i nigdy nie widziałem kogoś żeby je wykonywał, aczkolwiek jestem ciekaw kiedy starszym chatę rozwalisz

MC za każdym razem odkładasz sztangę, masz pół sekundy przerwy, nie lepiej robić bez odkładania jej na ziemię???

MC plecy powinny być wyprostowane do pionu, a nawet w końcowej fazie powinno się odchylić lekko do tyłu, przynajmniej tak mnie kolega uczył na siłce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZAWODY W WYCISKANIU NA ŁAWECZCE I TRÓJBOJU 14.11.2009 GDYNIA

Następny temat

Grudniowe promocje!! Przebijamy wszystkich!!

WHEY premium