SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdisolożki w pogoni za uciekinierkami %-) RUN SPAM RUUUN! tytuł by Arph

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72445

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Ale trochę prawdy w tym śnie było
ejpi, nic jej nie gotuj, bo tu zadziała zasada : na złość mamie (znaczy córce) odmrożę sobie uszy. rób swoje, a ona niech je swoje. Nie truj, nie upominaj, nie będzie się miała przy czym upierać, bo tak to będzie dla niej sprawa honoru, żeby Ci udowodnić, że się myliłaś No wiesz jak to jest z kobietami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Dobra, daje jej czas do świąt na ogarnięcie się. Dzięki dziewczyny za wsparcie.
A teraz spadam, bo jutro się szykuje sprawdzian z oddychania komórkowego, a ja się zasiedziałam na sfd, ech... Dobranoc kobitki

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53435
No troszkę było...
A co do Dukana to moja mama jest na tej diecie w każdy poniedziałek, czasem zdarza się też wtorek

edit: żle napisałam 'dukana'

Zmieniony przez - Garfieldka w dniu 2013-12-05 21:45:28

Tryb: podglądacz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
ejpi - dobranoc :)
garfieldka buahahahaha, rozwaliłaś system :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53435
Spoko, chciałam uspokoić ejpi, że w tej diecie każde kolejne podejście jest trudniejsze, więc jak raz podwinie się noga jej mamie (święta), potem drugi raz (sylwek) to zapomni o dukanach

Tryb: podglądacz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
No dokładnie tak jest, poza tym, organizm raz nauczony takiego hardcoru jest za każdym razem lepie;j przygotowany na atak :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Offco fury mnie nie wywiało

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
bry wieczór

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
mała lektura http://www.K**.pl/dt-niania-ogg-268788.html/page-2
która tak nie chciała puścić i goniła za uciekinierami

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Sheep
Hehe no ja nóg a la sarenka się po sobie nie spodziewam


Najważniejsze, to sobie to uświadomić
Ale najważniejsze, że do tego w końcu również doszłam
I moje nogi mi się już podobają

Sheep
A propos jajek...podliczyłam że dziś 7 zjadłam nieźle...


Ja zjadam ponad 20 tygodniowo
To i tak niewiele z wege
Ale i tak dziwnie na mnie wszyscy parzą, bo przecież to niezdrowe i 2x w tygodniu powinno się jeść




A tak w ogóle to interesujący temat spamu mamy

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Niedoczynność tarczycy.

Następny temat

Dzisiaj 12h Corssfit na SFD.pl

WHEY premium