SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdisolożki w pogoni za uciekinierkami %-) RUN SPAM RUUUN! tytuł by Arph

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72464

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Oho, zaleciła wypoczynek na tapczanie przed tv?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
no zło, bo ja musze go zrobić, a padakę mam straszną!!!!!!!

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Mówię Ci koleżanko, spróbuj z rana

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jutro chyba przed 7 już będę bo potem nie mam czasu to wiesz jakby co przyjdź to cichaczem mogę być operatorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No czepiają, bo mają problem z akceptacją samych siebie. Stawiają sobie za cel szparę między udami choć jest to niemożliwe z punktu widzenia ich anatomii i z dziką frustracją dążą ku temu.

To, czego my chcemy Was nauczyć w tym dziale to to, że trzeba po pierwsze zaakceptować swoje ciało, pokochać je i pracować nad tym, żeby wyglądało najlepiej jak tylko pozwalają mu na to uwarunkowania anatomiczne. Przecież siekierą kości biodrowych normalny człowiek sobie odrąbywał nie będzie.

Popatrzcie na Anchy. Całe życie wpędzana była w kompleksy, że jest muskularna, ma krótkie nogi etc. Przyszła tutaj, pokochała swoje ciało od nowa i co? Teraz jest pierwsza do tytułu Miss SFD. A najwyżej typują ją panowie To co, nie jest kobieca?

Bo ona chce mieć najpiękniejsze ciało pt. Anchy, a nie ciało kobity z postera czy fotki w necie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Do samoakceptacji i stawienia się otoczeniu trzeba mieć jaja tak więc wóz albo przewóz w tym sporcie

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No a Anchy...ech cudo :)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Przez te forum to prawie w narcyzm wpadam

Kazała tylko aeroby robić

Po za tym olałą moją morfologię i ni mam pojęcia co z nią zrobić, a wyjeżdzają mi białe krwinki po za normy.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Dotka ale wbc masz za mało czy za dużo?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
mam za mało. I poszczególne frakcje białych krwinek też są rozjechane. Albo za dużó, albo za mało albo na granicy. No i płytek krwi lekko poniżej normy

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Niedoczynność tarczycy.

Następny temat

Dzisiaj 12h Corssfit na SFD.pl

WHEY premium