SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdisolożki w pogoni za uciekinierkami %-) RUN SPAM RUUUN! tytuł by Arph

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72423

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
TaDrugaKasia
A ten Basedoł to też immunologiczny to by się mogło nawet zgadzać.
sforcia - sprawdź tylko na badaniach czy się nie urodziłaś w 1961 ;]


oł rajt
Sprawdzę, a może Twoje dostanę

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
no ja się poddałam, tylko prywatnie idę.
Co mi po państwowym jak mi powiedzieli że ani nie mogą mi dać na prolaktynę, ani witaminę d, ani kortyzol ani anty tg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
no i pamiętaj, jak lekarz w lesznie to potem obowiązkowa kawka :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
Sforcia jak przeobrazac Myslalam, ze to dwie rozne jednostki chorobowe. Ja normlanie mialam dlugi czas spokoj, podstawowe hormony pikne, tylko ATPO 3000 gdzies i tak sobie wsi i nie spada. A tu babeczka przy unormowaniu tsh, zamiast wrzucic mnie na polowe dawki carbimazolu, kazala dalej brac tyle co wczesniej, bo ths 2.7(wg mnie juz bylo za wysokie) i mi wyskoczylo 3 miesice pozniej tsh 6, pierwszy taki wyskok w ciagu 7 lat, nigdy nie przekraczalam tsh 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
a nie da mi państwowy... bo przecież mam TSH w normie...
a prywatny to tylko kasę ode mnie wyciąga ( to cytat z przychodniowego endo)

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-12-04 12:05:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
Aaataq ulzylo mi :) Z lekarzami to cienko jest, ja ostatnio wyzebralam skierowanie na ft3 i ft4, a ona sie mi pyta po co mi to
A z ciekawostek przy niedoczynnosci podskoczyl mi cholesterol, jeszcze w normie, ale kurna poszybowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ja też miałam przekroczony pół roku temu cholesterol (240 przy normie 200) i pół roku diety jajeczno - krowiej i proszę, 167 :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Sophie ja tak sama sobie powiedziałam, ze sie przeobraża
Mi endo na NFZ dala skierowanie na wit. D o dziwo. I na ten dziwny TRAK(b) żeby wykluczyć Gravesa a się niestety okazało, ze norma jest 2 a ja mam 2,13 ale tego się dowiedzialam po wizycie u endo bo wyniki musialy pojechac do poznania. Ale ona stwierdzila ze patrzac na wyniki aTPO i tsh, ze nie ma szans żebym miala Gravesa

.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Ale w sumie teraz tak myslę, że ona tak powiedziąla wlaściwie jak mialam bardzo niskie TSH 2x z rzedu że da mi to skierowanie na TRAk zeby wykluczyć czy w inną chorobe to sie nie zmienia.
Więc może jednak jest to mozliwe.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Ehhh.... Chyba od razu zrobię ten trak też... Nie ma co czekać i się kłuć dwa razy.

Kasia a kawa obowiązkowo
Wiadomo!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Niedoczynność tarczycy.

Następny temat

Dzisiaj 12h Corssfit na SFD.pl

WHEY premium