SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdisolożki w pogoni za uciekinierkami %-) RUN SPAM RUUUN! tytuł by Arph

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72482

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
deja vu
ja to juz stara jestem, ale jak mam coś złego o kimś powiedzieć, to wolę nie mówić nic - ale to umiejętność, która z wiekiem przychodzi. Młodość jest bardziej radykalna


Ja zauważam że im człowiek starszy (pisze o sobie) tym trochę więcej pomyślunku ma i ostrożniejszy w wypowiedzi.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
gaja1989
deja vu
ja to juz stara jestem, ale jak mam coś złego o kimś powiedzieć, to wolę nie mówić nic - ale to umiejętność, która z wiekiem przychodzi. Młodość jest bardziej radykalna


Ja zauważam że im człowiek starszy (pisze o sobie) tym trochę więcej pomyślunku ma i ostrożniejszy w wypowiedzi.


zgadzam się

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
:) ale taka natura. Dawniej też najpierw powiedziałam, potem pomyślałam.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206875
deja vu
:) ale taka natura. Dawniej też najpierw powiedziałam, potem pomyślałam.

otóż to. Kiedyś nawet potrafiłam szybciej pisać niż myśleć A Oku chyba nie to,że dwulicowa,tylko palnęła gafę i głupio jej było. Mnie też by było głupio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
zgadzam sie, ze z wiekiem sie wiecej mysli, zanim cos sie chlapnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
tez mysle, ze Oku palnela bezmyslenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
sophie napisała to co ja pomyślałam - nie tylko z liczb czyta

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Ja się Marty plecom przyglądałam nieraz i o ile plecy i ich właścicielka są ładne- sama chciałabym takie mieć to jeśli wziąć pod uwagę graficzne aspekty- działanie kolorów, kompozycji, ustawienia postaci itp jako "pierwsze wrażenie" na osobę która tu trafia po raz pierwszy to można by wziąć pod uwagę jakąś zmianę. Na młodsze pokolenia, wychowane w kulturze obrazkowej grafika działa bardzo, a teraz trendy w grafice webowej zmieniają się bardzo i pokazują też jak bardzo ma to wpływ na oglądalność i poczucie "odnalezienia się" na stronie. Na starsze pokolenia działają również, chociaż w nie aż tak bardzo mają wpływ na decyzję o pozostaniu lub opuszczeniu strony.
Ja sfd cenię od początku za treść Za wiedzę, za wsparcie, za motywację jestem bardzo wdzięczna.
I mam nadzieję że bana nie dostanę za tą wypowiedź

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Myślę, że każda z tutaj obecnych jest dorosła i potrafi wziąć odpowiedzialność za to co pisze/robi/mówi. Ban nie jest dożywotni przecież to tylko 30 dni a jak komuś zależy to jest dział Administracja i Moderatorzy, gdzie można wyrazić skuchę i być może skrócić karę.
Trzeba tylko chcieć.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Niedoczynność tarczycy.

Następny temat

Dzisiaj 12h Corssfit na SFD.pl

WHEY premium