SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdisolożki w pogoni za uciekinierkami %-) RUN SPAM RUUUN! tytuł by Arph

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72460

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206875
No,tak myślałamkażdy chce być w centrum uwagi
obliques
A tu potrafią "uprzejmie donosić, że np. taką a taką na FB widziały z kuflem piwa w ręku czyli oszukuje nas na diecie"


a ja na FB wstawiam zdjęcia niedietetycznych ciast,bo uwielbiam piecale ich nie jem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
obli, przepraszam bardzo ale ja ani słowem nie napisałam na K** dlaczego odeszłam z sfd i zamiaru takiego nie miałam. To moja decyzja - klimat tutejszy przestał mi służyć. Oczernianie mnie teraz tutaj i wkładanie w usta rzeczy, których nie powiedziałam, czy nie zrobiłam..jest nie fair. Nikt nie strzela focha na mniejsze zainteresowanie. Jakie wredne podchody? Jak widać w nowym dzienniku ogarnęlam się sama, taki mam plan i tyle.

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-12-05 13:48:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ktoś pisze do Ciebie personalnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
uderz w stół a nożyce się odezwią... sorry ale jakoś nie mogłam się powstrzymać
Czy Obli napisała, że to Ty?
tam jest większy eksodus z Ladies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
i jeszcze jedno

trening dobrałam sobie sama
suplementację - dopasowało mi dwóch lekarzy: endokrynolog i lekarz sportowy z zakopanego... z ktorym zresztą konsultowałam trening - to tak do wiadomości osób, których zastanowi być może wpis marty zamykający mi dziennik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
hej:)
molly_s
AL3ktra
może głupie pyt, ale jestem głupkiem, więc jestem usprawiedliwiona. czemu niektórzy odchodzą do K**? że bardziej ich kulturystyka kręci?


hello Al3ktra ja też tego nie kapuję, serio. po co cokolwiek zmieniać albo szukać

wychodzi na to, ze ja tez z tych glupich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
ooo, jak wchodzę na spam, to jatka, hehe, ja już się kiedyś pytałam na spamie tutaj czym się różni K** od sfd, bo myślałam że to siostrzane fora tylko z innych bardziej nastawieniem, ale Hub mnie uświadomił dlaczego.... więc nie Ty jedyna sophie nie ogarniasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I wiesz agataq zastanawia mnie pewne Twoje posunięcie. doradziłam Ci zaprzestanie treningów siłowych ze względu na problemy z prolaktyną. Do mojej rady się nie zastosowalaś. A potem cóż się dzieje? Pisze do mnie użytkowniczka, której pomagałam w tej sprawie, czy wyrażam zgodę na to, żeby udostępniła Ci opracowany przeze mnie protokół.
To jak to jest? Moją pierwszą poradę masz w głębokim poważaniu, ale za moimi plecami walisz do kogoś chcąc wyłudzić zestaw zaleceń, które opracowałam ślęcząc nad literaturą przez wiele dni i nocy i konsultując się z wieloma specjalistami?

To jest fair?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Marta - po pierwsze
owszem z agnese rozmawiałam, bo protokół chciałam zobaczyć o co chodzi. Zwykłą ciekawość i tyle I niestety nie mogłabym go stosować, tym bardziej, że po pokazaniu tych zaleceń endokrynologowi wprost je wyśmiał. A póki co w kwestii moich wyników bardziej ufam lekarzom, którzy mnie prowadzą. tym bardziej, ze trzymanie się ICH zaleceń poprawia mi póki co wyniki diametralnie. W tym również prolaktynę.

drugie - to kwestia treningu, który z jak pisałam wyżej - z lekarzami był konsultowany. I póki co z moimi założeniami się nie gryzie



Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-12-05 14:02:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Akurat nie o Agnese mi chodzi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Niedoczynność tarczycy.

Następny temat

Dzisiaj 12h Corssfit na SFD.pl

WHEY premium