SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdisolożki w pogoni za uciekinierkami %-) RUN SPAM RUUUN! tytuł by Arph

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72427

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Vredotaa
Sforcia, to jest żadna konkurencja. (...) Dla mnie tam są sami heretycy i kółeczko wzajemnej adoracji, gdzie każdy każdego klepie po zadku i mu mówi jaki jest zayebisty.



coś tam czytałam i widziałam.
Nie mówię, że można porównać SFD i K** bo "nasze" forum jest zdecydowanie bardziej rozbudowane.
Ale K** jest alternatywą dla SFD - i jakaś rywalizacja występuje.

A co do kółeczka wzajemnej adoracji, to wszędzie takie się znajdzie...
Nawet tutaj

Przy barze masz do wyboru woda z cytryną albo czerwone wytrawne wino.
Ewentualnie czysta wódka.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Vredotaa
Lepiej mi doradźcie co ja mam ze sobą zrobić na wyjściu a'la wieczór panieński, jak bedę musiała zamówić coś przy barze :/



Wódki nie zamawiaj tylko i nie pytaj wiem jak skończyłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Sforcia, nicki sobie pomyliłam, bo Ty nie pisałaś o konkurencji tylko Sheep, przepraszam :) Za krótko tu jestem, żeby widzieć te kółeczka, ale raczej jest tak, że Szefowe sprowadzają delikwentki które odpłyną za wysoko, na ziemię i zadek czasem boli. Patrząc na ilość userów i markę jaką stało się SFD, ta konkurencja moim zdaniem jest daleko w tyle :)
Woda z cytryną jest jak najbardziej ok albo winko. Zresztą nie planuje długodystansowego pobytu - jutro do pracy a potem kolacja świąteczna a potem ich ślub, więc chociaż trochę muszę odetchnąć :D

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Niestety przykra sprawa z tą atmosferą, też tak nie lubię, to fakt. Ale nie chodzi o K** czy się ktoś przenosi czy nie w tym wszystkim, tylko o zachowanie kilku użytkowniczek, delikatnie mówiąc niegodziwe. Pewne rzeczy zawsze wyjdą na wierzch stąd wiemy od osób postronnych . Na pewno fajnie by było jakby te osoby same spokojnie odeszły stad, gdzie najwyraźniej im nie pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No raczej, jak komuś nie pasuje to po co zostawać ... a że jakieś dziwne tematy są miedzy sfd i K** to nie miałam pojęcia hehe ;)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Poza tym to huragan jakiś nadciąga,normalnie jest arktyczny wiatr :>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
odejsc mozna z klasa, ale to co bylo dzisiaj to niczego z klasa wspolnego nie mialo. Przykre, ze Szefowe poswiacaja czas i wiedze, a potem sie ktos wypina, pyszczy i wmawia bzdury. Ja myslalam, ze ona po prostu zawiesza dziennik, bo nie bedzie cwiczyc przez jaks czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
Sheep
Poza tym to huragan jakiś nadciąga,normalnie jest arktyczny wiatr :>

u mnie jest huragan, razem z burza, blyska sie i leje jak z cebra
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Niedoczynność tarczycy.

Następny temat

Dzisiaj 12h Corssfit na SFD.pl

WHEY premium