SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdisolożki w pogoni za uciekinierkami %-) RUN SPAM RUUUN! tytuł by Arph

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72481

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
niezle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
sforcia - to nie! to kawy też nie dostaniesz. i nie zobaczysz jak mnie pierdykło (to na pewno hormony :D) z ozdobami świątecznymi :) kominek kolorowy, kolumny owinięte, brakuje jeszcze kurka reniferów plastikowych przed domem.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
co roku odświętną miałam co najwyżej tapetę na pulpicie. a w tym - coś mi w mózgu pękło.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
ja wczoraj rozbabralam kartony ze swiatecznymi rzeczami, teraz tylko duzo kawy i dam rade to ogarnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Sophie, szybko :D

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
TaDrugaKasia
sforcia - to nie! to kawy też nie dostaniesz. i nie zobaczysz jak mnie pierdykło (to na pewno hormony :D) z ozdobami świątecznymi :) kominek kolorowy, kolumny owinięte, brakuje jeszcze kurka reniferów plastikowych przed domem.


Ale do Ciebie mogę przyjechać niekoniecznie musi być to powiązane z wizytą u endo tudzież w laboratorium

Na to paliwa liczyć nie będę

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
Vredotaa
Sophie, szybko :D

mieszkam w DE, powiedzialabym, ze w stosunku do sasiadow, to jestem opozniona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Sophie, to teraz wszystko jasne :)

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
ide odkurzac, bo moj pies sobie przypomnial w zeszlym tygodniu, ze sie jeszcze nie lenil tej jesieni i ostro nadrabia, a od 13.00 dwugodzinna cisza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Bull
Znalazłem coś takiego.



Mnie się plecy Marty bardzo podobają dlatego zdecydowałem się je dać jako tło tego działu.
Są bardzo zdrowe i seksi
Lepiej by to była seksi laska z tego działu niż obca baba.

Okay tylko nie wiedziałam że to ktoś z forum i okazałam skruchę





Zmieniony przez - Bull w dniu 2013-12-04 08:28:10
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Niedoczynność tarczycy.

Następny temat

Dzisiaj 12h Corssfit na SFD.pl

WHEY premium