SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdisolożki w pogoni za uciekinierkami %-) RUN SPAM RUUUN! tytuł by Arph

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72440

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Jak płytki niehalo to nieciekawie, podrąż temat u hematologa. Ja mam od zawsze (odkąd badam krew) neutropenię, ale zostałam przebadana wszerz i wzdłuż i ponoć taka moja uroda - a dodam że nie łapię infekcji :)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
własnie dziś badałam krew i widzę że dziarsko podjechały do dolnej granicy z czeluści niedoborów

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Eee wiadomo, że sa rózne gusta i rożnie ludzie wyglądają, nie każdy musi dążyć do widocznego umięśnienia, ale niech jego życzenia będą realne wobec siebie swoich możliwości genetycznych fizycznych bo i czasowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Hehe no ja nóg a la sarenka się po sobie nie spodziewam

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam chyba nierealne cele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
sheep też mam te neutrofile poniżej normy

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
a ja nogi to mam dzisiaj do zrobienia, a jeszcze mnie po ostatnim bolą

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Dotkazoz
sheep też mam te neutrofile poniżej normy

Dotka jest zatem sporo badan do zrobienia z krwi zanim się stwierdzi, że to "taka uroda", ale nie ma co się martwić na zapas I jak niskie masz?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
36,2 norma 46 do75

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
a to w jakich jednostkach bo ja mam podawane tys/mikrogram

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Niedoczynność tarczycy.

Następny temat

Dzisiaj 12h Corssfit na SFD.pl

WHEY premium