SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdisolożki w pogoni za uciekinierkami %-) RUN SPAM RUUUN! tytuł by Arph

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72477

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
A nie jest fajnie być wyjątkową? Dzięki Dziewczyny, to ja się dopytam, czy usg/czy mammografia, chociaż szczerze mówiąc mam dość badań na ten rok Do tej pory jak robiłam badania to traktowałam to jako formalnośc, a teraz się stresuję. Na usg sprawdziłam, zmian żadnych nie było, ani pisemnych zaleceń, że mammografia jako kolejna

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
otóż to. najważniejsze w pierwszej kolejności to znaleźć innych takich samych ludzi i można spać spokojnie.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
deja vu
A nie jest fajnie być wyjątkową?

zdecydowanie wolę w sprawach medycznych należeć do tłumu ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
Deja jak bedziesz miec mammografie , to uwierz mi nie idz, jak jestes tuz przed babskim dniami, albo w ich czasie. Raz bylam pare dni po okresie, raz w dzien przed, roznica w odczucia ogromna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
aaałłł.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
po okresie wlasciwie nie boli, jest tylko troche nieprzejmne, ale tuz przed, to myslalam, ze babe na mammo zagryze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Dzięki Sophie. Chociaż się pocieszam, ze tu mały rozmiar moze będzie atutem We wtorek mam gin, to się dopytam, mam nadzieję, że nie będzie naciskac, bo w grudniu mi się iśc nie chce. Rzygam, przepraszam, wymiotuje lekarzami

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
po prostu goopia bylam i nie posluchalam rady innych, to mialam za swoje. NO ja ten rok lekarzowo tez niezbyt milo wspominam, a jeszcze mnei 2 wizyty czekaja w przyszlym tygodniu i basta na ten rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ostatnie 2 miesiące to dla mnie festiwal ginekologiczny. Mam dość. Teraz znowu czekam na wynik histo-pat. i aż dziwne, ale jakoś się nie denerwuję. Cyrk caly polega na tym, że żeby wynik odebrać, trzeba się na wizytę do przychodni zapisać.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
u nas tylko u lekarza wyniki i to do lapy nie dostaniesz, jak nie poprosisz, tylko ci powie, czy dobrze czy zle. Dzis bylam na pobraniu krwi na tarczcyce, w srode do lekarza po wynik

Zmieniony przez - sophie w dniu 2013-12-06 13:01:32
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Niedoczynność tarczycy.

Następny temat

Dzisiaj 12h Corssfit na SFD.pl

WHEY premium