SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdisolożki w pogoni za uciekinierkami %-) RUN SPAM RUUUN! tytuł by Arph

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72428

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
tylko 3 kawy dziennie taki objaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
to wszystko leży w "raczej" :) nie trzeba mieć wszystkich. mi powiedziano, że jedni wpadają w depresję inni tyją, niekoniecznie oba na raz.
a faktem jest, że ciężko wyskubać jakieś objawy, które na pewno nie są związane ze sposobem życia. bo senność to może być wynikiem miliona przewinień :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
no wiem, ale skoro schudłam to daje narazie spokój.... Kiedyś po prostu powtórzę tsh.. Ale ja się spotkałam z opinią że tsh się bardzo bardzo powwoli zmienia, a Ty piszesz że może się bardzo szybko zmieniać nawet w ciągu dnia... ciekawe , ja słyszałam że to kwestia miesięcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
z tarczycą jest tak, że co lekarz to opinia :/

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
witam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
TSH szybko sie zmienia, Kasia czyzbys walczyla z tarczyca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
sophie :) tak, choć chwilowo walczę z okrutną sennością i jak się naczytałam, że na początku brania hormonów dostaje się kopa i serce wali to się zastanawiam czy mi leków nie podmienili ;) wczoraj 2 razy komara ucięłam w pracy ;]

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
ja jakims cudem zalapalam sie na niedoczynnosc 6 tygodni temu, mam normalnie Basedowa, wiec nadzczynnosc, co ciekawe na niedoczynnosc dalej bore tabletki na nadczynnosc, tylko w malej dawce. W piatek ide na pobranie krwi. Niestety nie moge powiedziec, ze mam nadmiar enregii, wrecz przeciwnie spalabym non stop i energia do zycia w okolicach zera, o deresji nie wspominajac. Tarczyca to wredny stwor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
nie ma to ja pospać sobie na sportowym forum :D słyszałam, że nadczynność lubi się zamieniać w niedoczynność i odwrotnie. będzie zabawy...

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
hmm, ponieważ ostatnio się doktoryzuję w temacie hashimoto - to doczytałam, że takie przechodzenie z nadczynności w niedoczynność to dla tej jednostki chorobowej całkiem normalne i wynika poniekąd z tego, że jedyną metodą leczenia są leki hormonalne, które jedynie maskują objawy a hashi nie leczą...

i dlatego może być z tego taki młyn że raz nadczynność a raz niedoczynność

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-12-04 11:54:21
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Niedoczynność tarczycy.

Następny temat

Dzisiaj 12h Corssfit na SFD.pl

WHEY premium