SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdisolożki w pogoni za uciekinierkami %-) RUN SPAM RUUUN! tytuł by Arph

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72417

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
branoc, paaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
co za niedoczas mam, że nawet spamu nie mogę poczytać
a jak mam chwilkę to wszyscy poszli lulu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
a ja choćbym nie wiem jak się starała i tak nie mam zakwasów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 710 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35348
Cześć, olej z pistacji mogą jeść gruszki czy nie jest polecany dla tego typu hormonalnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jest neutralny pod ty wzgledem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
może głupie pyt, ale jestem głupkiem, więc jestem usprawiedliwiona. czemu niektórzy odchodzą do K**? że bardziej ich kulturystyka kręci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206874
własnie też nie wiem o co chodzi,ze ludzie się przenoszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
może się jej już tutaj nie podoba, może chce spróbować czegoś nowego, dużo jest takich może :) Ja o K** mało co słyszałam a jak zaczęłam się bardziej interesować tematem sportów siłowych i dietetyką dla mnie wyznacznikiem jest tylko SFD :)

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Absolutnie nie chodzi o to co kogo kręci, ale o osobiste urazy i animozje oraz demontowanie w ten sposób swoich ukrytych żali.
Ci co sie przenoszą, robią to dla pokazu tylko i wyłącznie ich wola.
W sumie "ukrytych" to mało powiedziane bo już dawno uzewnętrznianych na rożnych portalach co nie było miłe jak się dowiadujemy ,że osoby piszące w tym dziale na zewnątrz obrabiają ich moderatorów. A tu potrafią "uprzejmie donosić, że np. taką a taką na FB widziały z kuflem piwa w ręku czyli oszukuje nas na diecie"
to czy i kto oszukuje to jego prywatna sprawa, ale pewne zasady współżycia obowiązują i jeżeli ktoś zakłada tu konto uważając ze mu się należy i przy mniejszym zainteresowaniu strzela focha i robi wredne podchody to już niestety nas dotyka.
takie jest życie, niestety w grupie wszystkim nie dogodzisz ani nie zadowolisz.
W każdym razie uważamy, że to lepiej jeżeli komuś nie jest po drodze z polityka działu, sposobem jego prowadzenia, internet jest wolny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
AL3ktra
może głupie pyt, ale jestem głupkiem, więc jestem usprawiedliwiona. czemu niektórzy odchodzą do K**? że bardziej ich kulturystyka kręci?


hello Al3ktra ja też tego nie kapuję, serio. po co cokolwiek zmieniać albo szukać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Niedoczynność tarczycy.

Następny temat

Dzisiaj 12h Corssfit na SFD.pl

WHEY premium