SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdisolożki w pogoni za uciekinierkami %-) RUN SPAM RUUUN! tytuł by Arph

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72415

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Bry wieczór spamie :D Co słychować, ? Jeszcze nie miałam okazji zajrzeć i pospamować tutaj, ale dziś robię sobie Mikołajki Dobry dzień - obli pochwaliła, prezent dostałam i dupa mnie boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Cześć Wam
Ja tak trochę odbiegnę od tematu - moja mama jest na Dukanie, ratujcie.

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
jesuuu nieeee. Ejpi ja byłam - jojo murowane i to takie k****skie, że masakra, a do tego cellulit 6 razy większy niż przed. Po Dukanie na rękach mi się nawet zrobił!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Ochhh, dam Ci numer mojej mamy, zadzwonisz i powiesz jej to? Bo ja jej mogę gadac i gadać, a ona nic... Bo jej kolezanka "schudła" na tym

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Bo schudnie. Szybko. Ale jeszcze szybciej się spasie.... Ale jak się uparła to nic nie poradzisz. Powiem tak - stawiam, że długo nie wytrzyma, bo żarcie z tej diety jest wstrętne, sposób przyrządzania mięsa (podejrzewam, że cebiełka do mojego wegestylu) jest tragiczny, wspominam tę dietę jako bardzo niesmaczną. Więc trzymam kciuki, żeby Twojej mamie w święta przeszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Oby... No i do tego dochodzi to, że kura bardzo nie lubi jak jajko wie lepiej, więc chyba się na mnie obraziła

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Moja mama się mnie boi. Słucha i nigdy nic na własną rękę nie robi. Córka - faszystka jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
A propos jajek...podliczyłam że dziś 7 zjadłam nieźle...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Haha, dobrze, trzeba czasem te nasze rodzicielki ustawiać

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Teraz sobie na spokojnie doczytałam, że jakieś kwasy się zrobiły... ja w tym wszystkim tylko jednego nie rozumiem... co komu do cudzej michy, czystej lub nie, lub do bioder, dupy, ud ... że też ludzie mają czas na to, zwyczajnie bym siły nie miała.
Sheep - u mnie to codzienna dawka Na zdrowie niech idą
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Niedoczynność tarczycy.

Następny temat

Dzisiaj 12h Corssfit na SFD.pl

WHEY premium