SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdisolożki w pogoni za uciekinierkami %-) RUN SPAM RUUUN! tytuł by Arph

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72426

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Ja też nic nie wiem
Ale czuję się z tego powodu szczęśliwa
Szkoda tylko że nastała taka atmosfera .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
nie ma co się smucić, dzień treningowy, weselić się trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Mój DT jutro hehe ;) zwijam się do domu

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
tak czy inaczej lepiej być pozytywnie nastawionym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Ponoć jest jakaś rywalizacja między SFD a K**.
Jakieś pojazdy, głupie teksty itp.

Tyle kiedyś doczytałam tu u nas na forum - chyba Hubert to pisał nawet.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
ale czy tak jest rzeczywiscie, to nie wiem.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
ja tu nie widzę żadnej konkurencji dla sfd :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Sforcia, to jest żadna konkurencja. Poczytałam sobie babskie dzienniki, aj beg ju, marna kopia naszych. Poza tym, nie wiadomo kto tam jest modem i jakie ma kwalifikacje do tego żeby doradzać, ba nie widziałam żeby tam w ogóle ktoś cokolwiek korygował, treningi robią nie wiadomo skąd, co druga żre suple na potęgę a nie wie nawet po co je stosuje i jak działają (przykład z kreatyną - dziwi się od czego puchnie ale wpierdziela na potęgę), nie wiadomo na jakiej podstawie mają ułożony rozkład BTW. Średnia wieku "prosów" którzy doradzają to po trochę przed i po 20tce, że nie wspomne że co któraś to jakaś sfoszona lala, której tutaj Szefowe prawdę powiedziały a one nie potrafiły jej przyjąć. Ja bym się tam bała oddać w ręce "profesjonalistów". Dla mnie tam są sami heretycy i kółeczko wzajemnej adoracji, gdzie każdy każdego klepie po zadku i mu mówi jaki jest zayebisty.

Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-12-05 18:08:58

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Lepiej mi doradźcie co ja mam ze sobą zrobić na wyjściu a'la wieczór panieński, jak bedę musiała zamówić coś przy barze :/

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 710 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35348
Woda z cytryną
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Niedoczynność tarczycy.

Następny temat

Dzisiaj 12h Corssfit na SFD.pl

WHEY premium