SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdisolożki w pogoni za uciekinierkami %-) RUN SPAM RUUUN! tytuł by Arph

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72434

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
oo oo to tu też błysnę, jak rośnie cholesterol to też to wynika z niedoczynności a dokłądniej z uwaga uwaga zaburzeń przetwarzania T4 w T3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
sforcia no ja tego traba miałam ponad 20 ale nie pamiętam dokładnie, w końcu jestem po pięćdziesiątce :)
Kiedy masz wyniki powtórzonych badań na własną rękę? bo zakładam, że zrobiłaś? ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
na poczatku mialam zwykla nadczynnosc, a po roku juz Gravesa i to juz chyba dozywotnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
agataq
oo oo to tu też błysnę, jak rośnie cholesterol to też to wynika z niedoczynności a dokłądniej z uwaga uwaga zaburzeń przetwarzania T4 w T3.

no prosze. Dobrze, ze mi teraz zrobia wsie w piatek i tsh i t3 i t4. Fakt bylam w szoku, bo ja mam cholesterol mimo otylosci w okolicach 150-160, a tu 190 prawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
TaDrugaKasia
sforcia no ja tego traba miałam ponad 20 ale nie pamiętam dokładnie, w końcu jestem po pięćdziesiątce :)
Kiedy masz wyniki powtórzonych badań na własną rękę? bo zakładam, że zrobiłaś? ;)


jeszcze nie zrobiłam, bo muszę to ogarnąć przed pracą i jakoś to poukładać.
Poza tym wit. D i ten trab leci do Poznania a badania które wysylaja robią w czwartek lub piątek.
Więc pozostaje mi iść koniecznie jutro...
TSH i wit.D na skierowanie a TRAb z własnej kieszeni 56zł

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
a wit. D o czym ci powie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
jak jest mało to też niedoczynność

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
przy hashi dobrze tryzmać ją w górnej granicy normy, więc trzeba dobrać dawkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
TaDrugaKasia
sforcia no ja tego traba miałam ponad 20 ale nie pamiętam dokładnie, w końcu jestem po pięćdziesiątce :)
Kiedy masz wyniki powtórzonych badań na własną rękę? bo zakładam, że zrobiłaś? ;)

Kasia jak po 50-tce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
tak tu ciekawie a tu praca ciśnie... może nadrobię
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Niedoczynność tarczycy.

Następny temat

Dzisiaj 12h Corssfit na SFD.pl

WHEY premium