SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lato idzie, panny piszczą bo im chłopcy szparki niszczą %-) SPAM PodkaRRpacia ! ! !

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148936

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no bo chyba nie mówisz o takim winku:



















































--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
carbon91

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
Rain prawkiem na rower bym sie nie chwalil pozatym po 18 roku nie trzeba nic na rower

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9123
BMW= Bedziesz mial wydatki:P joke:d
Ach naped na tyl w zimie to co pieknego:D latem troche szkoda walu, wiec nie katuj:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
bmw nie lubie tych aut kumple mieli tym wypadek dobrze ze wyszli z tego calo i to fuksem miesiac jeden w spiaczce lezal ehh

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
BMW= Bog Mnie Wybral
noo w zimie moga byc jaja xd a nie mysle go katowac szczerze to szkoda by mi go bylo

Yamek wielu burakow i szpanerow jezdzi bmw i zapier**ala jak glupi a pozniej sa wypadki, ale to nie zmienia faktu ze bmw jest swietnie wykonane i dopracowane. Zaloze sie ze gdyby jechali jakims fiatem czy czyms to nie bylo by po nich co zbierac

ps. wypadek mozna miec kazdym autem. BMW jest jest wiele to wiadomo ze wiecej wypadkow bedzie wlasnie tymi autami. Gdyby mlodzi ejzdzili np Renoult to znowu to ta marka a nie bmw by miala zla reputacje

Zmieniony przez - bercikk5 w dniu 2010-06-01 22:29:45

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
nie chodzi o marke tylko naped na tyl

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
bercik te Twoje bmw pewnie już dużo przeżyło

a winko to jedne z tych
http://demotywatory.pl/1453280/Mistrzowie-marketkingu

mój własny demot ale chvje na główną nie dali ;(

a co do panny jennifer lopez z niej nie jest ale koło domu będzie :D chodze teraz z nią bo nei mam nic innego do roboty

mam nadzieje ze tego nie czytasz kochanie :*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
a no chyba ze tak ej wiem to Twoi przyjaciele w tej zimie wywalili to chyba bylo w gazecie czy cos?

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
bercik tak patrzylem na twoj profil zapodaj wymiary i wage widze ze prawie ten sam wzrost mamy

:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ron Balicki w Łodzi na seminarium - zapraszamy

Następny temat

Rzeszów Muscular Development

WHEY premium