SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lato idzie, panny piszczą bo im chłopcy szparki niszczą %-) SPAM PodkaRRpacia ! ! !

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148248

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
drobne usługi transportowe, koprarkami i takie tam

a ekonomie finanse i rachunkowosc

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
jakie trzeba ziomki dokumenty na uniwerek zlozyc bo nie moge odszukac dokladnie administracja lub socjologia

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
na pewno ksero wyników matury, zdjecia, zaświadczenia lekarskie, wypełnione podanie to podstawy

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
ile miales na start zakladajac dzialnosc??

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
ok dzieki ziomki

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
18 klocków dostalem ale trzeba było sie nachodzic po tych chvjach ale teraz bym tego interesu wogole nie chcial. jepane urzedasy tylko wyciagaja reke po kase.i nie jest tak fajnie ze ktos sobie mysli a dostane kapuch i cos sobie kupie na wszystko dostaniesz kase ale pod warunkiem ze kupisz cos pod ta działalnosc i okazesz fakture vat i wtedy dopiero dostajesz co tam szmalu ale to i tak dziura w całym.

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
wiem cos o tym my wybudowalismy pare domow na sprzedaz i dobrze wiemy jak Polski kraj rzeruje na ludziach ktorzy chca cos zarobic

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
kvrwa chlopaki to jest POLSKA i wiecie co sie w niej dzieje jak to kibole Tusk m.t.l. itd itp ta cala wladza to jedno wielkie G juz za hoooja nie pojde glosowac bo tak to nic nie zmieni sutyacji a napewno nalepsze ale jakie za to piekne stadiony beda na 2012 normalnie pyszne

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no,
jeden pozytyw chociaz

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9123
Panowie co byscie polecali na zgubienie brzuszka?:D bo cholera troszke za wolno to idzie i chyba bede musial to czyms przyspieszyc:d 89kg mam aktualnie z 5kg musze zrzucic to konca lipca a jakby sie udalo wczesniej to lepiej... Tylko bez jakis mocniejszych spalaczy prosze...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ron Balicki w Łodzi na seminarium - zapraszamy

Następny temat

Rzeszów Muscular Development

WHEY premium